x-kom hosting

pytanie o przejsciówkę

komputerowiec?
utworzono
utworzono

Cze.Mam telefon SE W910i,często słucham muzyw szkole itp ale denerwuje mnie jedna rzecz.Mianowicie przejscówka dołączona do zestawu SE ma dosc długi kabel,słuchawek od SE nie uzywam bo wzilolem swoje od ipoda i strasznie denerwuje mnie łączna długość kabla:D:D

http://www.allegro.pl/item519015672_przejs...k800i_w300.html zauwazyłem taka przejsciowke do SE bez tego całego kabla,ale mam pytanko,czy ta w sumie lipna przejsciowka nie bedzie miala jakiegos wpływu na jakość dzwieku??

//chyba nie ten dział

//przenoszę do komórek

//Sonido

n31T
komentarz
komentarz

Możesz ją brać, też używałem kiedyś takiej taniej przejściówki i nie miałem większych zastrzeżeń- może poza tym, że rozleciała się po miesiącu :szczerbaty:

komputerowiec?
komentarz
komentarz

w takim razie zamowie sobie kilka;ppdzieki:)

paterkuk14
komentarz
komentarz

Ja mam taką już ponad 2 miesiące i nie zauważyłem żadnych różnic w dźwięku pomiędzy nią a oryginalnym zestawem słuchawkowym.

Także z czystym sumieniem polecam :)

dominz
komentarz
komentarz

Ja też posiadam taką przejściówkę i nie ma z nią problemu. No może poza tym, że mi się kabelek przy gniazdku jack urwał, ale po około roku intensywnego używania. Ale, że jestem zapalonym elektronikiem, to sobie nowe przylutowałem. tongue.gif

Ale wiedz jedno: w tej przejściówce nie ma mikrofonu, więc gdy ktoś zadwoni, musisz ją odłączyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.