x-kom hosting

Jaka najlepsza mysz do cs-a 1.6?

piotrek_ole
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić jakąś bardzo dobrą myszke do counter strike-a jednak na myszkach nie znam się wogole, dlatego pytam się o zdanie ekspertów. Obecnie posiadam "A4 Tech model: RFSOP-48". Nie ma dla mnie znaczenia czy bedzie na kabel, baterie, baze ładującą, cena też nie gra roli. Chcę tylko żeby była super dobra :)

Buster
komentarz
komentarz

Ile masz na nią kasy? Jak super dobra to Razer Lachesis/Roccat Kone i do tego podkładka np. QcK lub od Razera/Roccata

n31T
komentarz
komentarz

Zdecydowanie razer deathadder / microsoft IE 3.0, lecz pamiętaj, mysz sama head'a nie walnie w csie ;p

n31T
komentarz
komentarz

Bez sensu. Nie kupuj bezprzewodowych, są do kitu. Jak już chcesz bardzo drogą mysz to rozejrzyj się za logitechem G9, lecz jest to bezsensowny wydatek. Nie poczujesz różnicy od tańszego deathaddera (poza budową ofc).

Gość
komentarz
komentarz

Też polecam Razer DeathAdder. Chyba, że nie lubisz profilowanych to Salmosa..

Dobra jest też A4Tech X-750bf :P

piotrek_ole
komentarz
komentarz

Ok, niech mi ktos jeszcze powie dlaczego bezprzewodowe myszki sa do kitu? Do tej pory myslalem ze myszki bez przewodowe sa bardzo dobre.

Lepsza jest Roccat Kone czy Razer Deathadder? Bo wydaje mi sie ze Roccat Kone lepiej lezy w dloni.

Gość
komentarz
komentarz

Niby w czym mają być dobre?

W tym, że nie mają kabla? Może jest to zaleta ale wyobraź sobie, że myszka nagle się gubi i musisz co 2 miesiące wymieniać baterie.

Po drugie nie ma za dużo myszek bezprzewodowych dla gracza :P

piotrek_ole
komentarz
komentarz

W tych co podalem nie trzeba wymieniac baterii bo maja baze ladujaca. Ale tak ogolnie to sa dobre czy nie? No i niech ktos odpowie na poprzedni moj post.

Gość
komentarz
komentarz

Myszki bezprzewodowe czasami mając nawet dobry sensor gubią połączenie ze stacją czego chcielibyśmy uniknąć..

Roccat Kone wydaje się że ma za dużo gadżetów, lecz jeśli zależy Ci, żeby rolka mogła poruszać się w lewo i prawo to bierz ją, natomiast w grach podczas poruszania rolką może ona się przechylać. Stawiam na prostotę DeathAdder'a :P

piotrek_ole
komentarz
komentarz

Jesli chodzi o podkladke to mam cos takiego:

http://allegro.pl/item521771923_steelserie...x285_nowka.html

Co do myszki to niech ktos powie wiecej o tej Logitecha - bezprzewodowej

Buster
komentarz
komentarz

To podkładke masz dobrą. A te myszki co podałeś to raczej do pracy, a nie grania. Jeżeli mycha głównie do grania -> przewodowa, choć nie twierdzę, że na bezprzewodowej nie da się grać :P

Kirys
komentarz
komentarz

A4Tech XL-750BF gorąco polecam do gier typu FPS (sam zakupiłem tą mysz wczoraj i jestem z niej baaardzo zadowolony ;))

Pozdrawiam

maslopl
komentarz
komentarz

A ja powtorze to co w postach przede mna, czyli: Roccat Kone / Razer DeathAdder / Razer Lachesis. Do wyboru do koloru, ew. jak naprawde nie masz limitu cenowego i jesli ci sie nie spieszy, to mozesz poczekac na jakas recke Razer'a Mamby.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
misiu69
komentarz
komentarz

Kup sobie Logitecha G5 i tyle lepiej leży w dłoni jak DeahAdder i możesz sobie wyregulować obciążenie.

  • 3 tygodnie później...
Maku
komentarz
komentarz
Kup sobie Logitecha G5 i tyle lepiej leży w dłoni jak DeahAdder i możesz sobie wyregulować obciążenie.

Obie myszki nie sa do siebie podobne nawet w jednym calu.

Od siebie,Mialem G5 zmienilem na MX518.G5 nie podobalo mi sie wogole.MX518 lepsza aczkolwiek nie najlepsza.Jesli jestes praworeczny to tylko deathadder.Roznica jest wielka.Jesli chodzi o csa to poczujesz kolosalna roznice miedzy zwykla myszka a deathadderem.

Mis776
komentarz
komentarz

Najlepszą na rynku mysza obecnei jest Razer Lachesis albo G9, dobraą alternatywą dla mniej majetnych może być A4Tech X750 BF

Dev23
komentarz
komentarz

Z tańszych: Razer DeathAdder

Z droższych: Steel Series Ikari Laser

Naxi
komentarz
komentarz

ja bardzo polecam G9 korzystam z niej od dluzszego czasu, czasem z biala kartka jako podkladka i chodzi wszystko super ;)

m1siu
komentarz
komentarz

Te 2 bezprzewodówki co podałeś to śmiecie, na takim czymś się nie gra, chyba że chcesz szpanować droga myszka przed kumplami. Jeśli zależy Ci na dobrej myszce to masz wybór: g9, lachesis, deathadder. lachesis dobry, jednak bardzo specyficznie się go trzyma, deathadder dobrze leży w dłoni, ale ma najmniej dokładny sensor (optyczny 1.8k dpi) szczerze mówiąc i tak tej różnicy nie odczujesz. G9 mysz pełna kontrowersji, testowałem ją ze 3 dni i mi się spodobała, wypadła dużo lepiej od copperheada na którym grałem w tamtym czasie. Skłaniałbym się do g9, gdyż przez ostatnie 6 lat grałem na razerach, (2 copperheady, 2 diamondbacki, troche lachesis) copperhead był 2 razy na reklamacji (raz wymienili na nową, 2gi raz naprawili), diamondback przestał chodzić- spaliła się w nim elektronika, ale nie dali nowego. Teraz zamawiam g9, mam nadzieję, że logitechy są mniej awaryjne.

Mis776
komentarz
komentarz
Te 2 bezprzewodówki co podałeś to śmiecie, na takim czymś się nie gra, chyba że chcesz szpanować droga myszka przed kumplami.

Właściwie nie powstała jesze myszka bezprzewodowa, która by się dobrze sprawowała w grach :P I jeszcze długo nei powstanie takowa...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.