x-kom hosting

Problem z napadem cd

ladyloola
utworzono
utworzono

Z gory przepraszam ale jestem calkiem zielona. Mam plytke Cd z nagranymi na nia zdjeciami, wrzucam ją i nie zostaje automatycznie czytana jak kazda inna plytka , <nie jest zrysowana ani nic> czytnik cd dziala gdyz inny plyty normalnie czyta.. Plyte tą <ktora nie wyczytuje> wrzucilam do odtwarzaca dvd i normalnie poszlo wiec plytka hula wszystko okej z nia .. no ale co mi ze zdjec na tv ;| w czym tkwi problem w takim razie ?

[[[ po wrzucenie plytki nic sie nie dzieje , wchodzac w moj komputer -- > aaa11111ec7.jpg po wejsciu w nosnik.. pustka.. nie zadne ze brak dysku cd itp porpsotu jak by plyta byla pusta... aaa22222ac0.jpg a pusta nie jest bo w dvd pokazuje pliki na niej nagrane.. ;/

Mag Magik
komentarz
komentarz

ladyloola wpisz to do notatnika:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]

"UpperFilters"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]

"LowerFilters"=-

zapisz jako:

nazwa pliku: fix.reg

zapisz jako typ: Wszystkie pliki

później uruchom i zatwierdź wprowadzenie zmiany do rejestru.

Inną możliwością jest obecność wartości "NoDrives" w kluczach:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

Proszę je usunąć.

Przeinstaluj sterowniki ASPI

Jeśli problem się nie rozwiąże prawdopodobnie marka płyty "gryzie" się z nagrywarką..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.