x-kom hosting

Kabel USB do Samsunga X680

Clovers246
utworzono
utworzono

Witajcie:)! Mam problem z zainstalowaniem sterowników kabla USB do telefonu Samsung x680:/. Pracuję na XP. Nie mam do nich żadnej instrukcji. Włączyłam płytkę ze sterownikami, zainstalowałam i podłączyłam kabel wraz z telefonem, aby ściągnąć sobie coś na telefon. Niestety nic się nie dzieje. Jakbym go w ogóle nie podłączała. Prosze was, niech ktoś mi pomoże;). Pozdrawiam

wojcio011
komentarz
komentarz

Kabelek jest orginalny czy z niewiadomego źrodła?

Clovers246
komentarz
komentarz

Kabelek kupiony przez ALLEGRO. Nie wiem co się dzieje...... :?

[ Dodano: 2007-05-04, 16:53 ]

Dzisiaj go dostałam i od razu podłączyłam do kompa. Zainstalowałam sterowniki i nic. Jak podłączam telefon do kabla to dźwięk jest (taki jakbym normalnie podłączała mp3). To samo przy odłączaniu. Ale nic się nie pokazuje. Żadne okienko :? .

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jak np. darmowe Samsung PC Studio II 2.0 PIMS & File Manager... Głupawa nazwa, nie powiem, ale ja tego używam do zgrywania fotek z mojego SGH-X660 (przez IrDA) ;)

P.S.

Właśnie szukam linka do tego.

Clovers246
komentarz
komentarz

już patrze ;) .

[ Dodano: 2007-05-04, 17:03 ]

oki ;)

[ Dodano: 2007-05-04, 17:06 ]

Przemek, na tej stronce, którą mi podałeś (), napisane jest że to oprogramowanie wpółpracuje z modelami Samsunga: D500, E330, E700, E800, E820, X100, X460, X600. Nie ma tu wymienionego mojego X680 :(

Clovers246
komentarz
komentarz

FrogsterPL , jak znajdziesz tego linka z oprogramowaniem do mojego tela Samsunga X680 to podaj ;) . Już zaczaiłam o co chodzi... ;)

[ Dodano: 2007-05-04, 17:13 ]

już patrze... ;)

[ Dodano: 2007-05-04, 17:16 ]

oki, pobieram ;) . Zobaczymy czy będzie działać jak pobiore :).

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Powinno :) Najpierw podłączaj komórkę, potem dopiero odpalaj program, bo inaczej jej nie wykryje ;) Zapewne potrzebujesz tego programu w celu zgrywania plików, więc należy używać 6 ikony od lewej (File Manager) po odpaleniu programu :) Aha, jak będzie się uruchamiać, to będzie chciał pobierać za każdym razem dane z kontaktami, ale w tym okienku można dawać "X". Ja tak robię, bo mi to niepotrzebne ;)

Clovers246
komentarz
komentarz

oki.Juz pobralo 17%. jak sie sciagnie to dam znac. Oczywiscie jak bedzie poprawnie wszystko chodzic zaznacze "pomógł" ;) .

[ Dodano: 2007-05-04, 18:05 ]

zakonczono pobieranie. Chcialam otworzyc oprogramowanie i wyskoczylo mi cos takiego: Uwaga rozpoczeto uruchamianie pliku wykonywalnego "20070201093937421_PIMS_File_Manager.exe". Pliki wykonywalne moga zawierac wirusy lub inny niebezpieczny kod, ktory moze uszkodzic komputer. Zaleca sie zachowanie ostroznosci przy otwieraniu plikow tego typu. Czy napewno uruchomic "20070201093937421_PIMS_File_Manager.exe"? Nacisnąć OK?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Do userów - problem z posta wyżej już rozwiązany, teraz jest inny xD Ja będę siedzieć nad nowym zagadnieniem (programik nie chce przejść w tryb online) jutro, o ile mi znowu net nie nawali...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.