x-kom hosting

obraz Ghost i znkinęły dane

ckswepoli
utworzono
utworzono

dobra nie wiedziałem gdzie napisać więc napisałem tutaj !

problem wygląda tak że chciałem sobie ghosta zrobic ale coś mi sie pomieszało i mi skopiowało całą partycje systemową na drugą partycje przy czym zniknęły wszystkie dane z tej mojej drugiej partycji ... robię muzyke na tej partycji miałem wiele sesji nagraniowych i różnych ważnych rzeczy , baaaaaaaardzo zależy mi żeby to odzyskać , baaaaaaardzo proszę o pomoc wie ktoś jak to zrobić ? bo sie zabije chyba normalnie :( dziękuje z góry

dar55
komentarz
komentarz
mi skopiowało całą partycje systemową
nie zrobiłeś OBRAZU partycji tylko skopiowałeś partycję C na inną ? tak to wychodzi

nic nie rób , zassaj Ontrack recowery, PC inspektor , handy recovery, zainstaluj na C i odzyskaj dane z opcji Format recovery , i trzymaj kciuki mocno

ckswepoli
komentarz
komentarz

no dokładnie tak jakoś wyszło że skopiowało mi :/c na ;/d i jestem troche przerażony :( wszystkie te programy ściągnąć?

dar55
komentarz
komentarz

nie , tylko ten który zdołasz ;)

ckswepoli
komentarz
komentarz

użyłem handy recovery 4.0 i znalazło mi tylko do odratowania to co sie aktualnie znajduje na dysku czyli skopiowany dysk C ;/ ok pospieszylem sie ... znajduje szuka :] mam nadzieje ze uda sie to uratowac ;] dziekuje Ci badzo ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.