x-kom hosting

Prosze o pomoc! bardzo i szybko

DJThomas
utworzono
utworzono

Witam ma taka prosbe mam kompa z plyta glowna GA-VM900M z 2 rdzeniowym prockiem Intel Core 2 Duo i chce dokupic sobie 2 kosci ramu po 2 gb np z kingstona ale nie wiem na 100% czy pojda na tej plycie bo czytalem i ludzie maja problemy na tych plytach z ramami wlasnie. Czytalem i ktos pisal ze mial 1 gb ramu samsunga na tej plycie i kupil sobie 1 gb z kingstona i jak odpa;la na 2 kosciach to wyskakiwal blad i komp sie uruchamial ponownie a jak odpala osobno kazda kosc to wszystko bylo ok i nie wiem jak to bedzie czy pojdzie wszystko czy tez beda problemy wiec prosze o pomoc:) wiem tez ze na tych plytach nie mozna nic manualnie ustawic np napieci itp:/.i jeszcze jedno pytanie w ksiazeczce do tej plyty pisze takie cosDDR2 667/533/400 MHz z DIMM i to znaczy ze ram musze kupic tak 400 , 533 lub 657 MHz? a nie moge np 800 MHz? PORsze o pomoc i z gory dziekuje:) pozdro

piotr860903
komentarz
komentarz

moim zdaniem jeśli kupisz 2 takie same kości to powinny chodzić...a jeżeli płyta obsługuje kości tylko o takich taktowaniach to większe nic nie pomoże bo tego się nie wykorzysta... ale nie wiem czy będą działały prawidłowo... nie masz możliwości pożyczyć od kogoś na 10 minut i zobaczyć jak to będzie chodzić??

DJThomas
komentarz
komentarz

No wlasnie nie mam takiej mozliwosci :/ a najwyzej bym zapytal przy kupnie tylko ze to wiadomo ze beda chcieli wcisanac to powiedza a inaczej sie okarze wiec na slepo troche musze kupic raczej :D a czyli musze kupic z taktowanie 657 lub 400 lub 533 ? tak jak pisalem bo moglem pomylic :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.