x-kom hosting

Brak podświetlenia w PSF-430-P12S [P 9002-1]

XBiT
utworzono
utworzono

Witam!

Kupiłem zasilacz Pentagram 430W PSF-430-P12S [P 9002-1].

Na stronie producenta jak i na aukcji z której brałem napisane było, że wentylator jest podświetlany na niebiesko.

Niestety... nic nie świeci xD Mam okno i ladnie wyglądałaby nutka niebieskiego ;)

pozdrawiam

damib
komentarz
komentarz
Witam!

Kupiłem zasilacz Pentagram 430W PSF-430-P12S [P 9002-1].

Na stronie producenta jak i na aukcji z której brałem napisane było, że wentylator jest podświetlany na niebiesko.

Niestety... nic nie świeci xD Mam okno i ladnie wyglądałaby nutka niebieskiego ;)

pozdrawiam

To ten?? nigdy ni myślałem że on świeci :D może to tylko taki chwyt :P

XBiT
komentarz
komentarz

Tak, to ten :))

No, ale jak na stronie jest napisane to chyba powienien xD

mis456
komentarz
komentarz
No, ale jak na stronie jest napisane to chyba powienien xD

Rzeczywiście, mają pomyłkę na stronie, ten zasilacz nie świeci!

LIDER
komentarz
komentarz
Kupiłem zasilacz Pentagram 430W PSF-430-P12S [P 9002-1].

Na stronie producenta jak i na aukcji z której brałem napisane było, że wentylator jest podświetlany na niebiesko.

Strona producenta:

http://www.pentagram.pl/produkty/zasilacze...0_p12s_p_9002_1

Ze specyfikacji wynika iż ten zasilacz nie ma podświetlenia wiatraka.

Niestety na większości aukcji internetowych jak i w sklepach internetowych zamieszczona jest zazwyczaj formułka, która mówi że dołożone zostały wszelkie starania aby opis zgadzał się z prawdą ale zastrzegają sobie prawo do pomyłki. W tranzakcjach zawartych przez internet jest możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny.

mis456
komentarz
komentarz
http://www.pentagram.pl/produkty/zasilacze...0_p12s_p_9002_1

Ze specyfikacji wynika iż ten zasilacz nie ma podświetlenia wiatraka.

Trzecie punkt:

Podświetlany na niebiesko cichy wentylator 120 mm, zamontowany w specjalny sposób, mający na celu absorpcję drgań.

Czyli błąd na stronie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.