x-kom hosting

Wyskakuje błąd, pomocy !

RIOT !
utworzono
utworzono

Witam ! Mam problem.Chciałam wprowadzić swoją strone HTML do internetu. Znalazłam serwer i

za pomocą programu FileZilla chciałam przesłać pliki na serwer. No i sie nie udało.

Wpisałam wszystkie potrzebne dane zaczęło mi łączyć z serwerem i wystąpił błąd. ;/

"Polecenie: LIST

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można otrzymać listy katalogów "

Co mam zrobić ? Porszę o pomoc, z góry dzięki ;)

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Może byś napisał jaki hosting posiadasz ??

RIOT !
komentarz
komentarz

www.yoyo.pl

Lolitka
komentarz
komentarz

To pewnie przez Internet... nie ma połączenia bo FTP to tak jakbyś chciała coś z Aresa ściągać. :)

RIOT !
komentarz
komentarz

No tak Ola masz racje. Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie. Bo nie było połączenia. No to sobie już wrzuciłam stronkę do Internetu. ;/ Dzięki za odp. ;*

Archimedes
komentarz
komentarz

Skorzystaj z total commandera. Latwy w obsludze. Zadziej takie bledy beda wystepowaly.

RIOT !
komentarz
komentarz

Korzystałam z Total Commandera, z FileZilli, z SmartFTP, ale wszędzie ten sam błąd.

Cineq
komentarz
komentarz

Być moze coś źle wpisujesz :] Kliknij TUTAJ

RIOT !
komentarz
komentarz

dobrze wpisuję tylko nie ma połączenia dlatego się nie wysyła.

Lucider
komentarz
komentarz

Spróbuj połączyć się na innym komputerze, jeżeli problem nadal będzie występował to wiadomo że leży po Twojej stronie i chodzi o źle wpisywane dane. Pamiętaj, że na yoyo.pl przy połączeniu ftp nie wpisujesz swojej nazwy użytkownika w pole "Nazwa użytkownika" (niezła zmyłka co :P ) tylko nazwę swojej domeny, np. pamparampa.yoyo.pl

RIOT !
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, spróbuję na innym komputerze. Albo poprostu zrezygnuję z yoyo.pl i założe konto gdzie indziej.

  • 4 tygodnie później...
MikeFM
komentarz
komentarz

Że się tak głupio zapytam:

Firewall jest dobrze ustawiony? :D

Miałem podobny problem w FZ jak firewall blokował porty, ale szybko dodałem "wyjątek" i wszystko śmigało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.