x-kom hosting

Niedziałająca słuchawka w zestawie słuchawkowym

JereManU
utworzono
utworzono

Witam,

tak jak w temacie, Nie działa mi jedna z dwóch słuchawek w moim zestawie słuchawkowym. Jestem pewien, że nie jest to wina sprzętu, który został niedawno zakupiony (na poprzednim druga słuchawka czasem działała, czasem nie). Karta dźwiękowa to Realtek HD Audio Input (czy Output, różnie w EVEREST'cie pisze, nic więcej nie mogę powiedzieć). Wczoraj niby zainstalowałem najnowsze sterowniki - http://www.softmania.pl/program-1351-realtek.html#m (nie wiem czy poprawne, działają, ale modelu karty dźwiękowej nie mogę znaleźć).

Poza tym słuchawki podłączone są bezpośrednio do komputera (przez co muszę odłączać głośniki - wcześniej miałem podłączone je do głośników, ale było tylko trochę lepiej), to też może mieć jakiś wpływ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

norbas
komentarz
komentarz

poprostu sluchawki padly...sprawdz inne sluchawki na kompie i powinny dzialac normalnie. To potwierdzi ze twoj zestaw jest gdzies naruszony.

JereManU
komentarz
komentarz

Sprawdzałem na dwóch zestawach słuchawkowych i także tylko jedna słuchawka działa...

norbas
komentarz
komentarz

no to moim zdaniem cos z karta, ale na 100% to pewien nie jestem. Moze sprobuj podpiac swoja karte dzwiekowa i zainstowac ja na innym komputerze.

JereManU
komentarz
komentarz

Żebym tylko miał taką możliwość obecnie... ;) Może tutaj chodzi o sterowniki, nawet w EVEREST'cie, mogę znaleźć tylko Realtek Audio HD, nic więcej, więc nie wiem jakie byłyby najlepsze.

norbas
komentarz
komentarz

bo jest karta zintegrowana z plyta glowna i poprostu wystarczy sterownik Realtek Audio HD i nic wiecej. Jezeli masz taka mozliwosc i nie stanowi to tobie zadnego problemu moze przeinstaluj windows ale nie gwarantuje ze to pomorze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.