x-kom hosting

Blokowanie stron internetowych

Łukasz0911
utworzono
utworzono

Chciał bym zablokować stronę internetową, tak aby po wejściu na nią wyskakiwało hasło, bez którego nie da razy dalej wejść. Mam Kaspersky Internet Security próbowałem pokombinować przy kontroli rodzicielskiej, ale nie mogłem znaleźć takiej opcji. Rodzice mi kazali dodać takiego posta, bo siostra wsadzała różne "wyzywające" zdjęcia na Naszej Klasie i Fotce. Moim rodzicom zależy, aby tylko na tych 2 witrynach było hasło, aby cała reszta internetu działała poprawnie. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź Łukasz :)

Przepraszam moderatorów, jeśli dałem temat w nie te miejsce to trzeba (myślałem o podkatalogu Programy internetowe), ale to chyba jest zwykłe oprogramowanie, a nie internetowe.

Psycholandia
komentarz
komentarz

W programie 'Beniamin' możesz zablokować poszczególne słowa. Wpiszesz nasza klasa nie wejdzie, tak samo z fotką. A na czas kiedy Ty będziesz siedział, program możesz wyłączyć.

Azibiz
komentarz
komentarz

moze sproboj Cenzor

Sean
komentarz
komentarz
'Beniamin'

Zgadzam się z andziorką ... dodasz tylko stronę do czarnej listy i ci się nie odtworzy, a jak ty będziesz chciał z niej korzystać wpisujesz hasło i to wszystko ... możesz też edytować plik host wklejająć tam link do strony. pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.