x-kom hosting

Utracona partycja po instalacji WindowsXP

kolo99
utworzono
utworzono

Witam! Miałem zawirusowany komputer. Gdy chciałem otworzyć dysk to pojawiał mi się komunikat, że za pomocą programu otworzyć dysk. Wgrałem więc WindowsXP, którego zainstalowałem na dysku na którym był stary Windows. Utworzyłem nową partycję C-około10GB i D-190GB. Mam jeszcze starą partycję, tą która się nie dała otworzyć. Jednak teraz komputer mi nie pokazuje tej partycji. Dysk mam 320GB, a teraz w sumie na dwóch partycjach mam 130GB. Jak uzyskać stracone miejsce na dysku. Nie chodzi mi o odzyskanie danych lecz o przywrócenie pojemności dysku sprzed wgrania widowsa. POMOCY!!!

falcon1984
komentarz
komentarz

Musisz zainstalować Service Pack 2 albo 3

kolo99
komentarz
komentarz

OK! Dzięki ! Właśnie ściągam bo mam problem z zainstalowaniem sterów. I jak już będę miał to wykryje?? Czy będę mógł go sformatować?

dar55
komentarz
komentarz

jak ci pokaże dodatkowe miejsce to musisz utworzyc na niej nowe partycje

patrz w zarządzaniu dyskami

kolo99
komentarz
komentarz

Ok mam już tego SP2 i co dalej. O co chodzi z tym zarządzaniem dyskami?? Proszę o odp. wazne

dar55
komentarz
komentarz

zainstaluj SP2 i zobaczysz że w eksplorerze nie będziesz widział nowych partycji

w Zarządzaniu dyskami dopiero zobaczysz Miejsce Nieprzydzielone -> odsyłam do pomocy

kolo99
komentarz
komentarz

OK! Odzyskałem swoje 170GB! Dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.