x-kom hosting

k770i FLASH MENU --tunning--

even
utworzono
utworzono

Witam

Zakupiłem jakieś miesiąc temu se k770i i mam kilka pytań odnośnie tunnigu tego fona a więc:

Chciał bym wgrać flash menu ale nie umiem postępowałem wg kilku instrukcji na necie i mi nie wychodzi z tego powodu że program XS++ nie wykrywa mojej komórki próbowałem zainstalować sterowniki usb flash driver albo seus'a ale nic z tych rzeczy nie mogłem w necie znaleść.

Mam tylko podstawowy motyw z flasha "Aperture" wiec oprogramowanie mam dobre...

Kierowałem się tym linkiem: http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wgrac-flash-menu-do-se

Proszę o konkretne linki do usb flash driver albo seus'a

Pozdrawiam :bigsmile:

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz CID :?: Jeżeli 53 to nic nie zrobisz XS++ :kwasny: Jeżeli kupiłeś tel. w autoryzowanym salonie (np. Era, Plus GSM itp.) to masz brandowany soft, a co za tym idzie - nic na nim nie zrobisz. Najpierw wgraj niebrandowany soft, a potem wgrywaj FlashMenu FARem z wtyczką JDFlasher :) Ja tak tuningowałem k770i co nie zmienia faktu że nie lubię tego fona :P:P

even
komentarz
komentarz

Nie moge sprawdzić CID'a za pomocą >*<<*<* ponieważ nie da rady w k770i wpisać znaku <,>

A za pomocą davinci też nie bo trzeba wykupić go $$$.

Jest jeszcze jakiś sposób?.

Telefon kupiłem w HALOO-GSM - Centrum Telefonów Komórkowych wiec nie u dilera... Miał on już sciągniety sim-lock i 2 lata gwarancji u niego.

willi2000
komentarz
komentarz

Te znaki < i > to przyciski lewo i prawo

even
komentarz
komentarz

Wiem o tym ale w k770i nie można wprowadzić takich znaków próbowałem jeszcze na kolegi telefonie takim samym tez nie dało rady.

Są jeszcze jakieś sposoby na sprawdzenie CID'a ?.

Mag Magik
komentarz
komentarz

W każdym razie nawet jeśli udałoby Ci się dostać do tych opcji (jak można tego nie rozumieć że jak mówią aby wcisnąć "<" to wciskasz na tym padzie kierunkowym lewo) to CID'a tam nie znajdziesz. Sprawdzałem u siebie. Sprawdź przez SE Tool Lite

even
komentarz
komentarz
W każdym razie nawet jeśli udałoby Ci się dostać do tych opcji (jak można tego nie rozumieć że jak mówią aby wcisnąć "<" to wciskasz na tym padzie kierunkowym lewo) to CID'a tam nie znajdziesz. Sprawdzałem u siebie. Sprawdź przez SE Tool Lite

Że ja niby nie rozumiem? Umiesz czytać mag? Chyba jednak nie:

k770i nie można wprowadzić takich znaków próbowałem jeszcze na kolegi telefonie takim samym

Sprubuje przez SE Tool Lite>>>

Mag Magik
komentarz
komentarz
Że ja niby nie rozumiem? Umiesz czytać mag?

Boże..ty nie masz wprowadzać znaków, tylko wcisnąć [lewo-prawo] na joysticku kierunkowym. To lewo prawo to jest właśnie [< i >] i nie ważne że nie pokazuje Ci się nic po wciśnięciu, albo przechodzi do innego menu (zależnie od przypisania tych klawiszy) po prostu wpisz tą kombinacje mimo wszystko, pamiętając że

< - to joy w lewo

> - to joy w prawo

i jeszcze raz napisze, przy wciskaniu kierunkowych nic Ci sie nie wyświetli, poza tym postaraj się wpisać tą kombinacje jak najszybciej, powodzenia ;)

krasnal2008
komentarz
komentarz

W tym menu co się pokazuje po wciśnięciu >*<<*<* dało się sprawdzić CIDa w np. k750 w nowszych już tam go nie ma. Jeśli kupowałeś nowy telefon to ma on na 100% CID 53. Jedyny program którym możesz teraz coś robić w telefonie to JDflasher.

even
komentarz
komentarz

Wszedłem w "informacje o usługach" >>> "informacja o programie"

R8BC004

prg1201-7587_GENERIC_VI R8BC004

EROM:R3A002

prgCXC1250616_EROM_DB2020_HB106GENERIC_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SIBLEY_SEMCUSB

wersja oprogramowania ITP

1202-3214 1B

dostosowanie

CDA12345678/123

R2A

1201-7603 R8BC0041E0W

wersja usługi aktualizacji:

CRH1069179 R3BO25

Jaki mam CID????

Mag Magik
komentarz
komentarz

ty umiesz czytać?

W każdym razie nawet jeśli udałoby Ci się dostać do tych opcji...to CID'a tam nie znajdziesz
Sprubuje przez SE Tool Lite

do dzieła, ale muszę zgodzić się z krasnal2008 prawie na pewno będzie to CID53.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

CID sprawdza się programem DaVinci. Ściągnij go potem wyjmij wszystko z tela trzymaj 'c' na klawiaturze telefonu podłącz kabel i po lewej stronie pokaże ci się informacja jaką masz wersję oprogramowania i CID itp.

A i wcześniej zainstaluj na kompie sterowniki USB Flash ;)

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
Wszedłem w "informacje o usługach" >>> "informacja o programie"

R8BC004

prg1201-7587_GENERIC_VI R8BC004

EROM:R3A002

prgCXC1250616_EROM_DB2020_HB106GENERIC_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SIBLEY_SEMCUSB

wersja oprogramowania ITP

1202-3214 1B

dostosowanie

CDA12345678/123

R2A

1201-7603 R8BC0041E0W

wersja usługi aktualizacji:

CRH1069179 R3BO25

Jaki mam CID????

Ten sposób z "*" i ">" działa tylko na DB 2020.Masz zainstalowane stery Flash USB??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.