x-kom hosting

Tracer

Roseno
utworzono
utworzono

Czy opłaca się kupować obudowę z zasilaczem Tracer Labia 450W?

Piotr1312
komentarz
komentarz

Nie. Obudowa ma beznadziejną wentylację, a zasilacz jest jeszcze gorszy. W rzeczywistości nie ma mocy 450W i w każdej chwili może spalić komputer.

Roseno
komentarz
komentarz

A da się coś kupić w tej samej cenie lepszego?

Piotr1312
komentarz
komentarz

Za tyle to możesz mieć dobrą albo obudowę, albo zasilacz, ale nie te 2 części razem.

Roseno
komentarz
komentarz

A są jakieś dobre obudowy z zasilaczem?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W najtańszych kompach, a nawet większości kompów średniej klasy, super-hiper-mega-wypaśna wentylacja nie jest wymagana, więc obudowę można wziąć raczej jaką się chce. Co do całkiem najtańszych - polecam Tracery (serie Advanced i jakieś tam inne, z nowszych modeli), ponieważ jakością wykonania biją na głowę np. TakeMe. Zasilacz kup jakiś np. Fortrona serii GLN lub HLN, Chiefteca serii GPS (350-450W) lub ModeComa MC-350.

Roseno
komentarz
komentarz

W sklepie zaproponowano mi taki zestaw: AMD PHENOM 9550, płyta MSI KA780G AMD780G SAM2+, pamięć 2x DDR-2 AENEON 1 GB/800 CL5.0, Seagate 500 GB SATA, grafika GIGABYTE GF 9800 GT 512 MB, nagrywarka DVD i obudowa z zasilaczem Tracer Labia 450W. I nie wiem co zrobić z tym zasilaczem.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wymienić, bo to złom. Procesor też lepiej inny (a co za tym idzie, płytę główną). Wybierz w podobnej cenie jakąś fajną płytę pod Intela (chipset np. Intel P45) i do tego jakieś Core2Duo, najlepiej serii E8x00, jak nie starczy pieniędzy to E7x00.

rafalluz
komentarz
komentarz

Zaproponowano? Czyli jeszcze go nie kupiłeś? Jak nie, to na forum złożą Ci pewnie ZNACZNIE lepszy za podobne pieniądze.

Tak, mówię o całym zestawie.

//uprzedzony

Roseno
komentarz
komentarz

Nie kupiłem i nie wiem czy w ogóle kupić, bo teraz mi się wszystkiego odechciało.

Adexis
komentarz
komentarz

Najlepiej poproś kogoś z forum na PW idz do sklepu z listą i powiedz że chcesz żeby ci to złożyli nie powinni robić problemów

Roseno
komentarz
komentarz

A z jakiego to jest sklepu?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W tamtym temacie linki masz do wyszukiwarki cen - sam sobie możesz wybrać sklepy ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.