x-kom hosting

czy ram bedzie dobry

krzysztofer24
utworzono
utworzono

witajcie jestem nowym użytkownikiem fajne forum :bigsmile:

mam pytanie chciałbym kupić ram tzn chciałbym trochę poleprzyć komputer ram procek i karta graficzna:P

ale napoczątku ram no i mam problem bo nie wiem czy jeżeli kupje ram to czy z kompem sie cos nie popsuje (kumpel kupjł ram i mu sie resetyje!!) i teraz tak to są własciwosci mojego kompa i powiedzieć mi ile ramu jaką karte i procek moge wsadzić rzeby sie nie rozwalił :mellow:

płyta główna K8755-A2 - socket 754 chipset SiS

procek ATHLON 64 +3000 2.0 Ghz

ram DIMM 512 mb DDR 400 mhz

obudowa b7 czarna 300W PFC

dysk t 160gb

karta graficzna agp 256mb geforce 6200

komp ma już z rok i jeżeli nie będzie mi sie opłacało to moze kupje nowy ale prosze chociaż ten ram wymienić czy mógłbym włozyć z 2 gb

szczerze to komp chodzi mi dobrze grałem na nim np w crisis co wydaje sie niemożliwe na początku troszkę się cięło ale po paru minutach smigał na najmniejszch detalach ;p

cusek
komentarz
komentarz

2gb ramu w ddr ? Czy ja wiem ja bym wymienił komputer bo mocarz to to nie jest, będziesz kupował grafikę to i tak wymienisz płytę z procesorem czy to ma sens?

Co do ramu to musisz kupować 400mhz DDR i to tyle.

krzysztofer24
komentarz
komentarz

no własnie nie mam zabardzo środków na kompa może za 2 3 miesiące;p ale ja w sprawie ramu to wiem ze 1,5 to chyba by mogło być ale mi chodzi o 2 gb ram

no a jaki ten komputer byś mi polecił;p

tomek.b9
komentarz
komentarz
no własnie nie mam zabardzo środków na kompa może za 2 3 miesiące;p ale ja w sprawie ramu to wiem ze 1,5 to chyba by mogło być ale mi chodzi o 2 gb ram

no a jaki ten komputer byś mi polecił;p

To zależy ile kasy masz na ten komputer :P Załóż temat w SubForum zestawy komp.

cusek
komentarz
komentarz

Albo wybierz z polecanych:)

krzysztofer24
komentarz
komentarz

a mógłbym chociaż 1 gb

no np chciałbym złożyć kompa z allegro tak zeby miał 4 gb ram i dobry procek to jakie cześći byście polecili tak do 900 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.