x-kom hosting

Który 1000GB

zombek94
utworzono
utworzono

Witam szukam dysku 1000GB czyli 1 TB. Najlepiej żeby były SATA/300 min. 32mb cache, i min 7200rpm. Firma obojętna, ale żeby dysk był szybki i niezawodny.

tofik177
komentarz
komentarz

Nie lepiej kupic 2x 500 gb i w raid0

z reszta moje zdanie (i znajomych z serwisów komputerowych) im wiekszy dysk tym szybcjej sie psuje...

zombek94
komentarz
komentarz

Ok do dajcie jakiś link do niezawodnej 500+ ok ?

tomek.b9
komentarz
komentarz
Ok do dajcie jakiś link do niezawodnej 500+ ok ?

Samsung 640Gb

WD 640Gb

Mag Magik
komentarz
komentarz
im wiekszy dysk tym szybcjej sie psuje...

to nie jest reguła.

tofik177
komentarz
komentarz
to nie jest reguła.

Regula to nie jest ale kazdy kto choć troche pracował w serwisie powie ci ze cześciej psuja sie dyski o wiekszej pojemnosci niz te starsze o mniejszej,, głównie dotyczy to sata..

Ja sam wymieniałem juz trzykrotnie dysk 250 gb i raz 500 gb w przeciagu 1 roku... teraz problem znikną ale kto wie moze poprostu trafiłem na wadliwą serie.

Ja wole teraz miec dwa mniejsze niz jeden duzy, prosta sprawa jak padnie jeden tracisz wszystko jak masz dwa padnie jeden costam zostanie.

A kopie bezpieczenstwa niektórych katalogów juz mam w pełni zautomatyzowane po ostatnich przygodach z dyskami...

lukasz1908
komentarz
komentarz

SEAGATE 500GB ST3500320AS SATA II 32MB

Dobry dysk sam go posiadam , chodź przyznam się że raz się zepsuł .

Ale nie dysk się zepsuł co ta płytka na nim w ogóle komputer nie chciał odpalić .

Chętnie przedłużę ten temat , komu jeszcze padł duży dysk . ? ? .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.