x-kom hosting

Program do zatwierdzania pulpitu

Łukasz0911
utworzono
utworzono

Szukam programy do zapisywania ułorzenia ikon, aby po rozmieszczeniu i odświeżeniu pulpitu ikony były w tym samym miejscu, a okna w tych miejscach co ostatnio zamknąłem :P Nie wiem czy są takie programy, ale za pomoc będę wdzięczny :P

dar55
komentarz
komentarz

:D odznacz Autorozmieszczanie

Łukasz0911
komentarz
komentarz

Cwaniak, mam już odznaczone, ale chodzi mi o to, aby gry były z prawej strony, a pozostałe ikonki na prawej. Nawet gdy rozmieszczę je według nazw to te gry były na prawej stronie, a reszta na lewej.

dar55
komentarz
komentarz

Nawet gdy rozmieszczę je według nazw
a po co ? masz mnieć tylko zaznaczone wyrównaj do siatki -> później ręcznie ukłądasz ikonki i masz na stałe
Łukasz0911
komentarz
komentarz

ok, a co do okien ?

dar55
komentarz
komentarz

hm , ze zminimalizowanych napewno wracają na ostatnie miejsce , ale nie słyszałem by po zamknięciu ktoś miał takie wymagania :D i wątpię by był taki soft , ale może....

Łukasz0911
komentarz
komentarz

Właśnie oto chodzi, bo gg chciał bym ustawić sobie zawsze na wierzchu, a pozostałe okna ustawić tak aby do siebie pasowały.

dar55
komentarz
komentarz

bo gg chciał bym ustawić sobie zawsze na wierzchu

:) masz to w ustawieniach GG -> komunikator-zawsze na wierzu

Łukasz0911
komentarz
komentarz

tyle to ja wiem, ole potem okno zachodzi mi pod gg, piszcie tylko jak znacie taki program, bo już dużo tutaj postów nie związanych z programem, o który proszę :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.