x-kom hosting

3DMark nie uruchamia się

Gabranth
utworzono
utworzono

Witam. Piszę bo mam problem z 3DMark05 i 06 oraz AquaMark03, programy 3DMark się nie uruchamiają natomiast AquaMark wywala przed podaniem wyniku. Ściągnąłem sobie 3DMark05 Free z neta i po zainstalowaniu odpalam, pokazuje się okienko i czekam minutkę, dwie a nawet 5 i nic. Zaglądam do menadżera zadań a tam brak odpowiedzi i tak samo z 3DMark06. Proszę o pomoc bo niedawno chodziły normalnie a tu taki Zonk.

star4870
komentarz
komentarz

Ja miałem podobnie konieczna jest latka Futuremark_SystemInfo_Hotfix_Feb08_installer.exe do ściągnięcia ze strony 3dmark-u.

Pozdrawiam

Gabranth
komentarz
komentarz

Ok już się uruchamiają. Możliwe, że to za sprawą odinstalowania programu Boinc, który im przeszkadzał ( choć nie jestem pewien ), jednak AquaMark nadal wywala, wyłączyłem antywirusa ale nic nie dało

Możliwe, że masz rację bo przed chwilą też zainstalowałem 06 z łatka i 05 zaczął działać :) dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.