x-kom hosting

zasilacz TRACER 450W

mateuszek2317
utworzono
utworzono

witam mam pytanko niedawno kupiłem nowego kompa z obudową i zasilaczem tracera 450W jednak sporo osób mówi mi że straszne badziewie z tego zasilacza i moze kiedyś nawet się spieprzyć i poniszczyć parametry w kompie ?? nie mam narazie za bardzo kasy na nowy zasilacz ale jak będzie konieczne to skołuje i kupie nowy co Wy mysliscie konieczna zmiana?

Weacky
komentarz
komentarz

Tak, zmiana konieczna. Wymień na co najmniej Mode Com MC-350 lub Chieftec GPS-350EB-101A

mateuszek2317
komentarz
komentarz

lol a czemu tak konieczna co z nim jest nie tak ?

Weacky
komentarz
komentarz

co z nim nie tak? :D heh, gdybyś poprzeglądał forum nie zadałbyś tego pytania ;)

No ale krótko Ci powiem czemu jest on zły:

jego moc rzeczywista, może różnić się od tej na naklejce w zależności od egzemplarza na jaki trafiłeś

może nie trzymać napięć, i przy okazji popalić inne podzespoły komputera.

IMHO nie warto oszczędzać tak bardzo na zasilaczu, bo może się okazać, że w efekcie przyniesie to nam więcej strat niż korzyści.

mateuszek2317
komentarz
komentarz

Chieftec GPS-350EB-101A 350W - wystarczy mi ten zasilacz do quada Q9300 3 Gb ram ge force 9600Gt ??

DeNeB
komentarz
komentarz
Chieftec GPS-350EB-101A 350W - wystarczy mi ten zasilacz do quada Q9300 3 Gb ram ge force 9600Gt ??

Nie, do tego minimum chiefteca 400 /450wat ;)

mateuszek2317
komentarz
komentarz

a co będzie lepiej kupić chiefteca 450W czy Pentagram Silent Force CAV-500-A12S 500W bo są w podobnych cenach

DeNeB
komentarz
komentarz
co będzie lepiej kupić chiefteca 450W czy Pentagram Silent Force CAV-500-A12S 500W bo są w podobnych cenach

Bierz lepiej Pentagrama :)

Weacky
komentarz
komentarz

Weź Pentagrama, jest cichszy od Chiefteca.

Gość
komentarz
komentarz

Bierz Pentagrama, jeśli jest w podobnej cenie i ma moc 500w.

Jak będziesz chciał coś rozbudować (np. dokupienie RAMów czy Dysków Twardych), to ten zasilacz ma zapas mocy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.