x-kom hosting

podłączanie dysku sata na ide

hnaciu
utworzono
utworzono

PRZEJSCIOWKA ADAPTER IDE na SATA PC- jak podłączyć dysk SATA za pomocą takiej przejściówki?

mam Gigabyte P4 Titan GA-8PE800 oraz Megabajt MGB 350A TXP4

hnaciu
komentarz
komentarz

ale mi chodzi jak podłączyć za pomocą tej przejściówki a nie chcem kupywac kontrolera skoro kupiłem już ten adapter

tofik177
komentarz
komentarz

tym adapterem podlaczysz urzadzenia z gniazdem ide do sata na plycie ... a nie odwrotnie.

  • 2 tygodnie później...
tofik177
komentarz
komentarz

skoro tak próbuj ale na wlasna odpoiedzialnosc...

tak jak na tym obrazku z aukcji pokazano

http://img49.imageshack.us/img49/5229/przejsciwkakv9.jpg przejsciówke trzeba wpiąć do plyty głównej do gniazda ide i podlaczyc dysk sata...

ale powiem szczerze ze pierwsze slysze zeby taka przejsciówka ktos to tak chcial podłaczyc...

hnaciu
komentarz
komentarz

a jak nie tak to jak podlączyć?

Kamix
komentarz
komentarz

Ja widziałem takie rzeczy, działało to nawet ;)

Podłączasz do IDE tą przejściówkę i w to wtykasz kabel SATA i do dysku, powinno działać.

Gość
komentarz
komentarz

***

tak sie podpina

//ban za reflinkowanie

//sniper45

hnaciu
komentarz
komentarz

już tą przejściówkę podłączyłem, poprostu miałem problem bo nie wiedziałem, że przejściówkę też trzeba podłączyć do zasilania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.