x-kom hosting

Wyciszanie napedu

gostek
utworzono
utworzono

Witam,

potrzebuje wyciszyc naped cd/dvd bo strasznie glosno dziala? ;p Jak to zrobic? Nie odsylajcie mnie do google, bo tam nawet jak cos jest to sa starsze wersje programow ktorych nie da sie znalezc ;p

Z gory dzieki

BlackRaven
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam w pakiecie nero, był programik do spowalniania napędu (wybierało się prędkość z jaką ma napęd działać), co miało wpływ na jego głośność. Innego sposobu wyciszenia nie znam - generalnie używam napędu tak rzadko iż nie odczuwałem nigdy potrzeby jego uciszenia.

srutututu
komentarz
komentarz

Użyj Nero DriveSpeed, w starszych wersjach Nero dobrze mi się z nim pracowało, w najnowszej jest jakiś niewygodny. Jest to produkt freeware, zassaj go najlepiej ze strony domowej: http://www.cdspeed2000.com/download.html (jego się nie instaluje), również jest na stronie Nero, a dokładniej w samym Nero, więc musisz zainstalować cały zestaw dla jednego pliku - nie polecam. Na stronie domowej jest dostępny w starszej wersji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.