x-kom hosting

Problem

iwanov
utworzono
utworzono

Witam. jestem tu nowy i nie wiem czy pisze w dobrym dziale

Kupiłem nowego kompa i cieszylem sie jak dziecko zainstalowalem sobie cs kiedy go wlaczam i zaczynam grac w kompie zaczyna cos charczec i piszczyc i cs mi zaczyna zamulac tak samo jak wyjde z cs dalej to samo kiedy wlaczam menadzer zadan to pisze uzycie procesora 60% i powyzej wiecie o co chodzi ?

szagus
komentarz
komentarz

Zobacz, który proces "zjada" Ci tyle % CPU (w menadżerze, zakładka procesy, kolumna CPU, a w kolumnie Nazwa masz nazwę :P procesu, który tak intensywnie pracuje)

iwanov
komentarz
komentarz

Mialem tez taki problem ze instalowalem most wanted i wlaczylem muze i po chwilki wyskoczyl blue screen niestety nie pamietam, co tam pisalo

Mattix95
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację sprzętu . ;) Bo tak to raczej nie porozmawiamy bez tego ...

iwanov
komentarz
komentarz

Procek: AmD athlon X2Processor 3.2 Ghz True Dual Core

Karta Graficzna : ati radeon 4850 IceQ 4

Ramy : A Data 2x 2GB

Płyta Głowna : Asus M3A78

Zasilacz: be quiet straight POWER 500W

Dizel
komentarz
komentarz

jaki zasilacz?

rafalluz
komentarz
komentarz

Podał: Bequiet SP

Szukaj w menadżerze zadań, tak, jak szagus podał. Najlepiej sobie posortuj po zużyciu procesora :P

A, i od razu, jakbyś nie wiedział: procesem bezczynności systemowej się nie przejmuj. On pokazuje, ile % czasu proca jest niewykorzystane.

Dizel
komentarz
komentarz

ilu watowy ten zasilacz?

iwanov
komentarz
komentarz

zamknelem proces który zjada mi najwiecej ale niestety dalej sie komp muli ;/

Piotr1312
komentarz
komentarz
ilu watowy ten zasilacz?

Czytać nie umiesz, czy jak?

Zasilacz: be quiet straight POWER 500W

Do Autora tematu- może masz zasyfiony system, spróbuj go trochę wyczyścić programami typu CCleaner.

iwanov
komentarz
komentarz

komp jest nowy mam jedynie gadu skype i pare innych programów ;] gier nie mam

zainstalowalem to ale niestety nie pomaga. Po Instalacji zresetowalem kompa i kiedy sie wlaczyl zaczol sie odrazu wieszac ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.