x-kom hosting

Prośby o wykonanie grafiki.

Gość
komentarz
komentarz
Prosil bym o sygnaturke o wymiarach 320x120 o tematyce NBA animowana. Chcial bym ja z podpisem marcin1994. Nagradzam plusami.

Łap, brzydkie.

2qjgk5l.gif

dar55
komentarz
komentarz

panowie potrzebuję jakiś fany nagłówek 760*190 tematyka dziecięca - dziewczęca z kawałkiem fotki

Apex
komentarz
komentarz

Możesz dać jakąś fotke? :P

cusek
komentarz
komentarz (edytowane)

Witajcie!!

Mam prośbe szło by zrobić tapetę związaną z forum?? Oczywiście tematyka komputerowa.

Rozdzielczość 1024x768

Edytowane przez naekana
temat scalony
Przemek
komentarz
komentarz

To teraz ja :D

Tutaj macie przyklad jakich rozmiarow ma byc to logo oraz gdzie co wkaponowac :)

0d143840f0edf413m.jpg

Te gwiazdki sa raczej nie mile widziane poniewaz ma to byc na mojego bloga wiec raczej jakies kolory pod kolorystyke bloga.

Zamiast tego ksiezyca przydalby sie np. kawalek proca albo ram'u itd. Na pewno nie wieksze niz ten ksiezyc teraz bo beda problemy z napisami.

Link do Bloga macie w podpisie.

Gość
komentarz
komentarz

Witam , potrzebuje loga na forum - wymiary szer740 wys 180 , Teamtyka komputerowa , napisz BoardPC

i slang :

Na komputerach znamy się najlepiej

Kolorysyka to coś w odcieniach niebieskiego.

Gość
komentarz
komentarz
Witam , potrzebuje loga na forum - wymiary szer740 wys 180 , Teamtyka komputerowa , napisz BoardPC

i slang :

Na komputerach znamy się najlepiej

Kolorysyka to coś w odcieniach niebieskiego.

Dennota.

ev85eq.png

http://i29.tinypic.com/ev85eq.png
zeniTh
komentarz
komentarz

bardzo cienko ... jackzor - popraw to trochę ...

Gość
komentarz
komentarz
bardzo cienko ... jackzor - popraw to trochę ...

Nie poprawiam swoich prac - robię nowe.

A poza tym - zamiast gadać - sam coś zrób! =P

zeniTh
komentarz
komentarz

nie ma sprawy ... tylko jak znajdę chwilę czasu ...

ambas
komentarz
komentarz

Przemek:

logoyt6.th.jpg

Gość
komentarz
komentarz

zeniTH to ja chętnie zobacze co wymotasz - pozatym zapraszam na forum ;)

www.boardpc.webd.pl

  • 2 tygodnie później...
!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

Potrzebuje logo FORUM o tematyce WTC ( dokładnie World Trade Center- Cała Prawda o Zamachu) i userbara :) tutaj macie o tym może troszkę dokładniej TUTAJ, za pomoc napisze pod koniec prezentacji jako pomoc graficzna(oczywiście jeśli będziecie chcieli), oczywiście zapraszam do większej współpracy

Z góry thx : )

Gość
komentarz
komentarz
Potrzebuje logo FORUM o tematyce WTC ( dokładnie World Trade Center- Cała Prawda o Zamachu) i userbara smile.gif tutaj macie o tym może troszkę dokładniej TUTAJ, za pomoc napisze pod koniec prezentacji jako pomoc graficzna(oczywiście jeśli będziecie chcieli), oczywiście zapraszam do większej współpracy

Z góry thx : )

A jaka wielkość loga?
!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

nie wiem, tak jak na tym forum jest teraz (phpbb)

Gość
komentarz
komentarz

Witam chcial bym poprosic o sygnaturke 320 x 120 o tematyce (militaria, Call of Duty 4) dobrze by bylo jak by byla animacja albo jakies przejscie. Oraz avatar

120 x 100 o podobnej tematyce. Nagradzam (+):P Z góry dzieki.

marcin13135
komentarz
komentarz

prosilbym o avata i sygnaturke z tym obrazkiem co podalem na dole a w tle moj nick

wymiary avatara:80 na 80 pixeli

tu jest link:

http://www.vpx.pl/grafika,149564.html

cooperS
komentarz
komentarz

Prosze sygnaturke o wymiarach 300 x 70. Tematyka to Counter strike condition zero. Aha i zeby gdzies był moj nick czyli cooperS [zeby litery były małe a tylko listera S duża]

Jesli mozna prosze tych sygnaturek 4.

Gość
komentarz
komentarz

avartdddladt9.jpg

avartdddlaedt7.jpg

prosze

marcin13135
komentarz
komentarz
avartdddladt9.jpg

avartdddlaedt7.jpg

prosze

moglbys w tym drugim pojasnic moj nick zeby byl bardziej widoczny

diablo45
komentarz
komentarz

To ja potrzebuje avka z napisem diablo45 u gory a na dole mniejszymi Notebook expert z lekkim odbiciem. Avek w kolorze jasnym, najlepiej niebieskim w tematyce cos zwiazanej z komputerami :) inwencja tworcza wasza neich zadziala :P jakbyscie nie wiedzieli czegos to napiszcie i podrzuce

Gość
komentarz
komentarz

okii zrobie tylko ze wieczorem

diablo45
komentarz
komentarz

ok dzieki:D to czekammm :P

Gość
komentarz
komentarz

mowcie co poprawic.

avartdddlaeml1.jpg

fefeap0.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.