x-kom hosting

Prośby o wykonanie grafiki.

Gość
komentarz
komentarz

chyba nikt nie zrobi :(

Foq66
komentarz
komentarz

Nokia zrobiłem Ci avatar :

d376cf5a1d895ea4.gif

aXE
komentarz
komentarz

Od dzisiaj robie prace, wcześniejszych nie robie, bo nie wiem czy są dalej aktualne.

Apex
komentarz
komentarz

Od dziś każda osoba może poprosić o prace graficzną tylko 3 razy. Gdy ktoś poprosi 3 razy = warn.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Nieaktualne.

riken
komentarz
komentarz
Siemka:)

Mam proźbę; chodzi o zrobienie avarka:)

Rozmiar 120x120; temat... nokia:)

Ogólnie reszte zostwiam twórcy;)

Pozdrawiam i dziękuje;)

Ja mogę chętnie pomóc. Jutro ava będzie gotowa:)

W taki razie ja wznawiam swoją prośbę po raz ostatni (już raz prosiłem o avatar, ten który mam teraz). Chciałbym przypomnieć o mojej prośbie (tz. BUMP) i jednocześnie bardziej sprecyzować ją. Rozmiary pracy się nie zmieniły:

Ale temat tylko teraz dotyczy pentagramów w tym stylu:

prophezeiung.jpgprophezeiungkla.jpg

Będę wielce wdzięczny oraz daję plusy (ile ktoś chce, tylko bez przesady :) ).

PS. Nie chce żadnych napisów, chyba że ktoś ma jakiś ciekawy pomysł z moim nick'iem.

No ja tutaj nic z tego nie rozumiem weź daj z czego mamy to zrobić i czy mam być napis a resztom sie zajmiemy:P

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Zlecenie zostało wykonane na innym forum :) .

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Ja prosze drugi i ostatni raz o sygnaturke z enemy territory. Rozmiary 350x150 z napisem RyaN

mAgneS
komentarz
komentarz

Czy mogłabym prosić o userbar z moimi oczkami z profilu? :co: To moja pierwsza prośba w tym temacie. :mellow:

EfektAxe
komentarz
komentarz

Wiem ze to arcydzielo nie jest jakos tak pusto i szaro :) nie wiem jak to rozswietlic.

28826915ba0.jpg

http://img167.imageshack.us/img167/6882/28826915ba0.jpg

;/ troche niewyszlo

mAgneS
komentarz
komentarz

nie o to oko mi chodziło, tylko o moje oczy :( ... przepraszam, może źle się wyraziłam...

i wolałabym napis "mAgneS" zamiast "MAGNES"...

EfektAxe
komentarz
komentarz

nie ma duzych i malych liter ale jak same oczy ? yy nie rozumiem xD

mAgneS
komentarz
komentarz

chodziło mi o zdjęcie które mam w profilu a nie w avatarze... dobra nieważne... myślałam, że to nie będzie aż taki problem...

Przemek
komentarz
komentarz
nie ma duzych i malych liter

Domyslam sie ze czcionka nie pozwala, tak?

jak same oczy ? yy nie rozumiem xD

O te chodzilo:

bd4aec27607d1d71.jpg

One sa w glownym profilu a nie w avatarze ;)

snip91
komentarz
komentarz
nie ma duzych i malych liter

Ale jest większy i mniejszy rozmiar czcionki ;) Ja zawsze tak robię, jak nie mogę małych liter dać. Tam gdzie ma być duża litera dajesz po prostu większą czcionkę.

EfektAxe
komentarz
komentarz

HEH ale ja ciemny jestem :P a na tym userbarze maja byc jakies jeszcze napisy ? mAgneS ma byc tylko ?

mAgneS
komentarz
komentarz

samo "mAgneS" wystarczy :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Mam małą proźbę lub dużą, jak kot woli, a mianowicie pragnę aby przerobił ktoś ten pentagram na avatar do rozmiaru 100x100 (chce go wrzucić na XFire), nanieść mój nick. Zależy mi aby avatar jak i tło nadal miało ten "zminy, chłodny" klimat, a jak ktoś ma jakiś ciekawy projekt aby osiągnąć na na innym tle będę wdzięczny

pentagram.jpg

PS. Szczerze nie wiem czy mam prawo prosić o pracę drugi raz, bo niestety na drugą się nie doczekałem zatem proszę w razie wątpliwości o niedawanie warna.

Foq66
komentarz
komentarz

Los_Emilos : proszę d601c078c09981b8.jpg

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki, szkoda tylko że to już ostatni raz :)

Tak na marginesie, czy jest możliwość, jakiś sposób, oprócz tworzenia nowego pentagramu, aby umieścić na nim sople, szron lub coś co by dało nastrój zimnego miejsca?

Apex
komentarz
komentarz

mAgeS FoR You:

10705010d2395a0456b5fa18cc3bbcbd3335bb193704.png

mAgneS
komentarz
komentarz

Dziękuję :cmok:

stiuli
komentarz
komentarz

Jako że to mój 1 post - witam wszystkich :)

Sam miałem różne próby, ale z braku dostatecznych umiejętności postanowiłem zgłosić sie z prośbą do profesjonalistów:D.

Prosiłbym o grafikę (nie wiem czy nazwać logo czy jak) wielkości 800x300, z napisem "suggestion". Jeżeli chodzi o tematykę to myślałem o mózgu z elektrycznością, ale ważny jest dla mnie jaki kolwiek symbol myślenia z Powerem że sie tak wyrażę:) Jest mi to bardzo potrzebne do mojego małego projektu a to co sam wykonywałem wg mnie sie nie nadaje:/.

Z góry dzięki za pomoc - pozdrawiam

LiSeK94
komentarz
komentarz

Poprosił bym banner wymiary 120x60. Banner dotyczący forum o telefonach.. Adres *tele-portal.bo.pl serdecznie dziękuję....

Gość
komentarz
komentarz

Prosil bym o sygnaturke o wymiarach 320x120 o tematyce NBA animowana. Chcial bym ja z podpisem marcin1994. Nagradzam plusami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.