x-kom hosting

Prośby o wykonanie grafiki.

Psycholandia
komentarz
komentarz
Wersja mniej kolorowa:

bobosz4.jpg

Ale postać mi się nie podoba, może być z Death Note, Shakugan no shana albo Chobits - tylko żeby nie była przesłodzona :P

Gość
komentarz
komentarz
a Andzi to niby z czego robisz avka? :D

Z obrazka z internetu wycinam postać i wklejam na nowy podkład "tło" i zmieniam nasycenie kolorów ;)

kasia20
komentarz
komentarz

Andziorka, dobrze rozumuję- Ty też oglądasz anime?

No właśnie, coś z Death Note mogłoby wyjść fajniej...

Psycholandia
komentarz
komentarz

Kasia20 oj zapaloną fanką animców jestem :D

kasia20
komentarz
komentarz

no i zrobi mi ktoś tą sygnę z Death Note? Proszę

Gość
komentarz
komentarz

Kasia20

olollv1.th.jpgthpix.gif

kasia20
komentarz
komentarz

całkiem niczego sobie, dzięki Warior

Krage
komentarz
komentarz

Witam

Proszę o:

Avatar z napisem "Deviant". Ma być mocno odświeżający albo klimatyczny.

Do rozmiarów 100x140

Kapiszon
komentarz
komentarz

Prośba o tapetę ;)

1. 1280x1024

2. Tapeta o tematyce hmm... nie do końca umiem to określić... :P Ma to by tapeta dla DJ'a, fajnie byłoby gdyby zawierała jakiś sprzęt... np. mixer Pionka np 800 lub coś w tym stylu...

Obecnie mam taką 0cekf6i6eqqntde5bgw_thumb.jpg

ale powoli mi się nudzi ;)

Mogę na Was liczyć Panowie? ;) za ładne będą plusiki

A43vil
komentarz
komentarz

kasia20

Ja ci mogę zrobić z miłą checią bo lubię to anime strasznie,

tylko podaj mi wymiary bo ja już nie wiem czy normalne wymiary czy takie małe ?

Krage
komentarz
komentarz

halooooooo ktos sie tym zajmuje?

Kapiszon
komentarz
komentarz
halooooooo ktos sie tym zajmuje?

Koleś spokojnie, myślisz że oni wchodzą tu co 5 minut i to zrobią to dla Ciebie specjalnie w 3 minuty bo Ci się tak chce? Trochę kultury <_<

Krage
komentarz
komentarz
Koleś spokojnie, myślisz że oni wchodzą tu co 5 minut i to zrobią to dla Ciebie specjalnie w 3 minuty bo Ci się tak chce? Trochę kultury <_<

Co 5 minut nie, ale 1 raz na dzień by mogli :)

A co do kultury to twoją wypowiedz pozostawie bez komentarza :>

Kapiszon
komentarz
komentarz
Co 5 minut nie, ale 1 raz na dzień by mogli :)

Na pewno zrobią kiedy będą mieli czas.

A z komentowaniem masz rację, lepiej tego nie rób.

Krage
komentarz
komentarz
Na pewno zrobią kiedy będą mieli czas.

A z komentowaniem masz rację, lepiej tego nie rób.

grozisz mi?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Krage i ^Kapiszon to nie jest dział od wykłócania się. Jeszcze jeden OT i po banie Wam wręczę na ostudzenie.

aXE
komentarz
komentarz

Właśnie :D !!! Ale OT zrobiłem :] A co do Krage to jak widać ten avatar nie jest na te forum ,bo inne wymiary, więc sorry ale ja nie zrobię :) może A3vil :P

Kapiszon
komentarz
komentarz

A czy ja mogę poprosić o ta Tapetkę? ;)

najlepiej gdyby była w rozdzielczości 1792x1344 lub zbliżonej ;) dzięki z góry

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Czy mogłbym prosić o tapetę (1024x768) jak i avatar (100x100) o tematyce związanej z grą Overlord? Oczywiście za pracę plusiki.

seba115
komentarz
komentarz

9105kl.jpg

2rwma2s.gif

2n9vur5.gif

  • 2 tygodnie później...
Han
komentarz
komentarz

Proszę o kartkę świąteczną o wymiarach 1024x768, tematyka kartka świąteczna z okazji świąt bożego narodzenia

Gość
komentarz
komentarz
Proszę o kartkę świąteczną o wymiarach 1024x768, tematyka kartka świąteczna z okazji świąt bożego narodzenia

karta.JPG

Paintem robione :P

post-24417-1229195418_thumb.jpg

Han
komentarz
komentarz

Dzięki

PaQre
komentarz
komentarz

Prosiłbym o zrobienie Avatarka (120x120) i sygnaturki(420x120).

Avatarek o tematyce samochodowej(najlepiej drift) z napisem RayneX,fajnie by było gdyby była ruchoma ale nie musi,tło avka niech będzie czarne z jakimiś żółtymi,zielonymi lub niebieskimi brushami.

Sygnaturka podobnie jak avatarek też o tematyce samochodowej ale auto niech pochodzi z GRIDa lub LFS(XR GT Turbo lub LX6),tło także czarne ale brush niech będzie taki lekko jaskrawy zielony.

Z góry dziękuje.

P.S: Jeśli ktoś się tego podejmie to jeśli to będzie potrzebne,mogę podesłać kilka screenów aut.

Kamik47
komentarz
komentarz

Informacje na plakat:25.12 - Christmas Party (pod spodem mniejsza czcionka: Specjalna świąteczna impreza) zagrają: WestClub & DJ Gazor26.12 - DJ TaIFun (pod spodem mniejsza czcionka: Wschodząca gwiazda polskiej muzyki klubowej) i do tego rezydencji DJ'ka Mavi & DJ Tom27.12 - TAITO (pod spodem mniejsza czcionka: Najlepszy Polski Remixer) Oraz rezydenci: DJ'ka Mavi & DJ Tom & WestClubDo tego na dole:Wstęp 10zł | Startujemy od 21:00 | Musisz mieć 17 latwww.clubexclusive.pl | Rezerwacje: 014 66 58 700Pod spodem loga sponsorow takie jak na tym plakacie z 6.12 i prosze dodac logo LECH PREMIUM

http://www.clubgaleon.pl/images/maxexclusive.jpg - ma byc na ten wzor aczkolwiek z innym logiem.

A to jest logo clubu - http://www7.zippyshare.com/v/74212902/file.html

Prosze o pomoc bardzo mi na tym zalezy wink.gif

Pozdrawiam

Bardzo prosze o pomoc! Zaplace wink.gif Potrzebuje to na dzis.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.