x-kom hosting

k770i vs w580i

Gość
utworzono
utworzono

prosze o napisanie co proponuejcie SE K770i lub SE W580i. w gre wchodza jeszcze c702, nokia 6300 co bylo by najlepsze?

n31T
komentarz
komentarz

Z tych to chyba c702 byłby najlepszym wyborem

Gość
komentarz
komentarz

a czy c702 ma GPS?

n31T
komentarz
komentarz

Tak, ma.

Gość
komentarz
komentarz

a ten GPS moge sobie normlanie z kompa uzucic? a jeszcze jedno wiesz moze cos o tym c702 np. jak glosno gra? jaki ma wyswietlacz i czy ladne robvi fotki

n31T
komentarz
komentarz

Na pół roku nawigację masz chyba darmowo, lecz potem będziesz musiał wykupić licencję. Co do fotek itp to poszukaj na goglach, pełno tematów na forach o tym telefonie.

Gość
komentarz
komentarz

a jak mi sie skonczy ta darmowa gps to bede mogl z neta se sciagnac i wgrac na niego? a co bys mi radzil k770i czy c702?

n31T
komentarz
komentarz

Nie, nawigacja na tym telefonie jest płatna. Ja osobiście nie wziąłbym żadnego z tych telefonów, ponieważ w tej cenie można dostać już przyzwoity telefon z symbianem. Ale gdybym już miał wybierać, to bym wziął c702.

Gość
komentarz
komentarz

no a jaki bys proponowal??

n31T
komentarz
komentarz

To zależy ile kasy możesz na telefon przeznaczyć i na czym Ci zależy w telefonie.

Gość
komentarz
komentarz

Poszukaj W850i, za 300PLN już go wyrwiesz z allegro ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.