x-kom hosting

Chieftec 500W bez plomb ?

jareks366
utworzono
utworzono

Elo .

Po ostatnim spaleniu sie mojej 400 postanowiłem kupić zasilacz renomowanej firmy Chieftec o mocy 500W .

W sklepie zapomniałem sobie sprawdzic plomby czy sa i w domu patrze " nie ma " wiec tu pytanie czy od nowosci 500 nie maja plomb czy on jakis lipny jest a i jak dal mi paragonik taki maly to wystrczy czy upominac sie do niego zeby mi potrzadna gwarnacje wypisal . Bo dzis sie spieszylem i w ogole inwentaryzacja w sklepach wiec nie zdazylem zapytac ale kazał jbc dzwonic .

Dodam ze zasilacz smiga dobrze . I przy 1 rozruchu zalecialo z niego taka jabny nowoscia ;]

lukasz1908
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam Chieftec nie ma plomb na zewnątrz co nie oznacza że ich w ogóle nie ma.

Jak rozbierałem swojego Amacroxa odkryłem ze w srodku na śrubie jest taka czarna zaczepka

z numerem seryjnym wiec to jest raczej plomba . Możesz go obejrzeć dokładnie go w środku czy nic nie ma ,

nie masz się co martwić raczej , jeżeli sklep w którym kupiłeś to nie Komputronik to nie będzie problemów .

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem jaka to jest seria, ale w 500w chiefteca nie ma plomb.

BlackRaven
komentarz
komentarz

W moich Amacroxach też nie było plomb, nie należy się tym przejmować, skoro masz dowód zakupu, sklep musi Ci uznać ewentualną reklamację.

jareks366
komentarz
komentarz

Ok Dzieki ;]

Do Zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.