x-kom hosting

Podłączenie TV do PC

boci100
utworzono
utworzono

Witam. Może mój problem jest banalny,ale nie znam się na wszystkim. Mam problem z podłączeniem TV (kineskopowy) z PC. W kompie mam ustawiony jako klon. Wszystko idzie na telewizor (tapeta, ikony, zdjęcia itd.) jest jednak problem z filmami.Używam programów AllPlayer, AsusDVD. Na PC wszystko ok, a na telewizorze nic. Zmieniałem rozdzielczość, rodzaj sygnału Pal-B, Pal-D itd. Niestety nie mam koncepcji co dalej.

LIDER
komentarz
komentarz

Ja miałem ten sam problem. Było albo kolonanie samego filmu bez tekstu (a jeśli był tekst to ten tworzony przez kodek i niestety mi tekst źle wyświetlał) albo obrazu pulpitu bez filmu. Miałem kodek ffdshow. Walnałem skromne ustawienia na pałe, bo była 3 w nocy i za pierwszym razem poleciało:

c7b52f0842fd25cb.jpg

Oczywiście nie musi być identycznie tak, bo nie pamiętam dokładnie co odpowiada za to nie wyświetlanie na TV więc ustawialem tylko tak na szybko co wydawało mi się że będzie działać.

boci100
komentarz
komentarz

Niestety nie mogę sobie poradzić. Pobrałem ffdshow wersja 1.0.0.985. Nic nie wychodzi. :(

LIDER
komentarz
komentarz
Niestety nie mogę sobie poradzić. Pobrałem ffdshow wersja 1.0.0.985. Nic nie wychodzi. :(

A ustawiłeś tak samo? I właczyłeś w ffdshow żeby kodeki DivX i XVid obsługiwało?

boci100
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc Lider. Wstyd się przyznać :oops: . Wszystko jest ok. Szkolny błąd. Musiałem tylko ustawić we właściwościach TV jako podstawowy :oops:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.