x-kom hosting

Kabelki od budy

loar
utworzono
utworzono

Witam :P niedawno zakupilem obudowe tacens Sagitta lux.. i nie wiem gdzie podlaczyc czesc kabelków..;/ moja plyta glowna to Asus P5SD1, wiekszosc jest popodłączana ale nie wiem gdzie wsadzic: kabelki1; TPA+,TPA-, TPB+,TPB-, VP, VG, SHIELD | kabelki 2; L-OUT, R-OUT, L-RET, R-RET, MIC-IN, MIC- POWER, GROUND | kabelki 3; GND (VCC,USB1-,USB1+,GND) i kabelki 4; to samo co 3 tylko ze USB2 :P Jakby ktos mógł pozaznaczać mi na zdjęciu mojej płyty to byłbym bardzo wdzięczny:)

mis456
komentarz
komentarz

Najlepiej daj zdjęcia kabelków (i napisy na nich jeśli są) i płyty to pozaznaczam ci, przynajmniej się postaram :)

mis456
komentarz
komentarz

Daj zdjęcia, będzie łątwiej

loar
komentarz
komentarz

Okej. mam zdjęcia- jak wstawić je na forum? troche spore są :P

Gość
komentarz
komentarz
Okej. mam zdjęcia- jak wstawić je na forum? troche spore są :P

Wstaw je tutaj:

http://www.imageshack.us

loar
komentarz
komentarz

Tam gdzie wtyczki się odwróciły i nie widać nazw podpisałem je:

dsc01110bl9.th.jpg

dsc01112wu2.th.jpg

dsc01116ub8.th.jpg

ten 1 kabelek odchodzi od tej wtyczki

dsc01117hw5.th.jpg

i jest jeszcze jedno identyczne wszystko tylko ze USB1 jest napisane :P tu kilka zdjec płyty:

dsc01124nj9.th.jpg

dsc01125zc3.th.jpg

dsc01128gd7.th.jpg

dsc01135ur7.th.jpg

jak za malo zdjec pisać :)

Gość
komentarz
komentarz

Te kabelki musisz podłączyć tam gdzie są zdjęcia 5, 6, 8. Masz to wszystko podpisane na płycie.

Np. POWER LED i masz dwie kabelki + i -. Znajdź na płycie w tym miejsc u PWR LED i podłącz odpowiednio + i -. Też są podpisane na płycie :)

loar
komentarz
komentarz

Takie rzeczy jak power led, hdd led itp to popodłączałem (dlatego że jest napisane na płycie) ;D reszta nie mam pojecia...

Gość
komentarz
komentarz

Resztę tych kabelków też podączysz tam, gdzie podłączyłeś te power led, hdd led

loar
komentarz
komentarz

Hm,mm za wiele mi to nie mówi ;P na plycie glownej nic nie ma podpisane, zadne TPA+,- ani nic.. ;/

Kilka zdjec blizszych zrobiłem :bansuj:

dsc01137bq6.th.jpg

dsc01139cp3.th.jpg

dsc01142la2.th.jpg

To jak, wie ktos gdzie to wszystko popodałączać? I czy w ogóle sie da?

Gość
komentarz
komentarz

Kabel HDD LED podłącz tam gdzie jest 1 zdjęcie :P

Myślę że jak wsadzasz to napis powinien być dołem a nie górą jak masz na 2 zdjęciu :P

loar
komentarz
komentarz

Wiem, napisalem juz ze takie rzeczy jakie reset sw, power sw, i hdd led podlaczylem. power led nie mam bo jest podlaczone do zasilania wyswietlacza. Nie wiem tylko gdzie podlaczyc cala reszte której zdjecia zrobiulem kilka postow wwyzej...

To jak, pomoże mi ktoś? Zalezy mi jednak na tych USB z przodu i wyjscie na mikrofon i słuchawki... :P

Nikt nie wie?:(

mis456
komentarz
komentarz

USB to kabelek z napsiem USB do płyty w miejscy gdzie pisze USB

loar
komentarz
komentarz

dsc01139cp3.th.jpg

Rozumiem ze tutaj, ale tu jest 9 pinow a tam gdzie są USB mam 4pin+1pin/. Poza tym to drugie wejscie na plycie usb jest zajęte przez czytnik kart pamieci, to znaczy, ze nie bede mogl korzystac z 2 wyjsc USB na przednim panelu? A gdzie podłączyc te wejscia od mikrofonu i wyjscie audio?

mis456
komentarz
komentarz
Rozumiem ze tutaj, ale tu jest 9 pinow a tam gdzie są USB mam 4pin+1pin/

To podłączasz tylko do 5 pinów na górze

loar
komentarz
komentarz

Ok, a resztę? Te od mikrofonu np..?

Odswierzam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.