x-kom hosting

Jak zrobic prezentacje...

Łukasz0911
utworzono
utworzono (edytowane)

Chciałbym zrobić coś takiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=u2pKKunoI3w&...feature=channel

mam muzykę, tylko nie wiem jak zrobić takie napisy, bardzo mi na tym zalrzy i prosiłbym, o odpowiedz do końca tego tygodnia.

Z góry dziękuje

Edytowane przez GoBi
Zmiana nazwy tematu na konkretny // gobi

Gość
komentarz
komentarz

Windows Movie Maker --> Utwórz tytuły lub napisy końcowe, tam sobie ustawisz np. w środku klipu :P

Wpisujesz tekst, dajesz efekt i składasz, to nie jest raczej trudne :D

PS: Obrzydziłeś mnie tym "serduszkiem" :D

Łukasz0911
komentarz
komentarz

hehehe dzięki DwOOruch, nie wnikajcie w "serduszko"

jak znacie jakąś romantyczne piosenki, to prosze wysyłać na PW, będę wdzięczny :P

mam problem jak dodać napis ?? ( pierwszy raz pracuje z tym programem )

Gość
komentarz
komentarz

Na lewym pasku jest Dodaj tytuły lub napisy końcowe (Edytuj film), potem wybierasz opcję na wybranym klipie. Wpisujesz tekst i na dole masz 2 opcje z czcionką i animacją. Tam sobie też wszystko ustawiasz :D

Ściągnij sobie z neta jakieś fajne czcionki :P

Łukasz0911
komentarz
komentarz

nie mam ani animacji ani przejść wideo w Windows Media Maker, znacie jakąś stronę, gdzie mógł bym to pobrać ??

Łukasz0911
komentarz
komentarz

niestety mam XP, nie chce się to zainstalować

może znacie jakieś inne programy podobne do Movie Makera, bo na innych forach czytałem, że to jakiś słaby program

Gość
komentarz
komentarz

Na movie makerze było by w zasadzie najłatwiej i jestem pewny, że ten kto stworzył "to coś" korzydstał właśnie z movie makera..

Zrób to u kumpla, czy gdzieś bo to do takich rzeczy bardzo łatwy program, albo poszukaj na freewerach :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.