x-kom hosting

Problem z pamięcią (odtwarzacz mp3)

Grzybek
utworzono
utworzono

Witam.

Padł mi firmware w mp3 i próbuje wgrać nowy. Próbuje sformatować odtwarzacz i jest problem.

Po podłączeniu Windows widzi odtwarzacz ale po próbie wejścia w dysk wymienny wyświetla się " D:/ nie jest dostępny. Nie można wykonać żadania z powodu błędu urządzenia We/Wy"

Próbowałem również formatować przez konsolę (cmd) komenda format x: /u i wyświetliło się "Włóż nowy dysk do stacji dysków D: i kliknij enter, gdy będzie gotowe" klikam enter i pojawia się Błąd w wywołaniu IOCTL."

Zastanawiam się czy nie nie sformatować odtwarzacza niskopoziomowo o ile są takie programy po pamięci flash - czy po niskopoziomowym formatowaniu odtwarzacz nie padnie?

Macie jeszcze jakieś pomysły w tej sytuacji?

Wiecie coś więcej o formatowaniu niskopoziomowym flash?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odświeżam. Prosze o pomoc.

arusi1
komentarz
komentarz

próbowałeś ściągnąć instalkę oprogramowania które ci samo znajdzie i sformatuje mp3

Grzybek
komentarz
komentarz

Spróbuje tak zrobić. Opisze wyniki operacji.

Dzięki za odp :)

arusi1
komentarz
komentarz

jak coś to jeszcze tu pisz może coś zaradzimy

Grzybek
komentarz
komentarz

Więc próbowałem wgrać nowy firmware i powstej problem.

Podłączam mp3 włączam tryb recovery mode, żeby wgrać i uruchamiam program. W momencie gdy program wyszukuje odtwarzacz, ten przełącza się w zwykły tryb, a program wyświetla że aby wgrać firmware trzeba uruchomić tryb recovery mode. No i koło się zamyka. Co z tym robić?

arusi1
komentarz
komentarz

a próbowałeś na innym komputerze napisz jeszcze z jakiej firmy masz mp3

Grzybek
komentarz
komentarz

Więc jest to Samsung YP-U1. Była próba na 2 drugim kompie i efekty takie same.

arusi1
komentarz
komentarz

Spróbujmy jeszcze jednej rzeczy mianowicie podłącz mp3 do portu USB odczekaj jakieś 15 do 30 min i zrestartuj komputer Napisz wyniki

Grzybek
komentarz
komentarz

Nie nie dało zrestartowanie kompa z odtwarzaczem. Dalej nie ma do niego dostępu.

arusi1
komentarz
komentarz

jak masz go na gwaranci to zanieś do serwisu i powiedz im jaki jest problem może być uszkodzony odtwarzacz mp3

Grzybek
komentarz
komentarz

Ona ma już ponad 2 lata, ale zaniosę go do jakiegoś serwisu elektroniczno- komputerowego.

Dzięki za pomoc i pomysły na naprawienie :)

  • 2 tygodnie później...
monia1333
komentarz
komentarz

ja też mam problem z pamięcią mp3, za szybko odlaczylam ja od komputera po sciaganiu piosenek, nigdy mi sie to nie zdazylo ale tym razem stracilam wszystkie piosenki, a pamiec dalej jest zapelniona tak, jak by jeszcze tam byly. Chcialam odzyskac dane za pomoca jakiegos programu do tego, ale nie wiem czy mp3 to FAT czy NTFS. Prosze o pomoc. :)

arusi1
komentarz
komentarz

FAT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.