x-kom hosting

Uszkodzona nokia 6151.

Sanney
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam nokie 6151. Otóż kupiłem ją jakąs wadliwa podejrzewam ze soft. Pierwsza rzecza to bateria trzymala okolo 6 godzin. full nagle 1 kreska. wymienilem baterie znowu to samo.. Później telefon calkiem sie wyłączył i nie chce sie włąćzyyć nawet ładowarka nie ładuje bo jest zimna. Może zmiana softu pomoże?? tylko jak jak telefon nie chce sie włączyć?? Co radzicie?? nie chce oddawac telefonu do serwisu ponieważ mam już nowy a ten chcialbym bratu naprawić. Liczę na wasza pomoc.

n31T
komentarz
komentarz

Skoro padł i nie ładuje się to może to wina ładowarki. Próbowałeś inną podłączać ?

Sanney
komentarz
komentarz
Skoro padł i nie ładuje się to może to wina ładowarki. Próbowałeś inną podłączać ?

Opisalem cale problemy z telefonem.. Wina ladowarki nie jest. Podlaczylem 2 nowa nie laduje..

Gość
komentarz
komentarz

Na 101% jest to końcówka mocy. Miałem to samo w 3110 Classic. Bateria padała po 15min. Wymiana kosztowała ok. 90PLN.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.