x-kom hosting

musze zmienic Ip-jak?

malutkaaa
utworzono
utworzono

hej! mam problem, wiem ze ktos planuje mi sie wlamac do kompa, ma moj adres IP. czy jezeli ma tylko adres, to latwo mu sie wlamac?bedzie wiedzial kto jest wlascicielem kompa?

Ogolnie chce zmienic IP..ale nie wiem jak. Wiem ze mozna w polaczeniach lokalnych/protokol/wlasciwosci i tam sie wybiera wlasne ip, ale trzeba podac jeszcze jakas "maske" a ja nie wiem o co chodzi....blagam pomozcie! nie chce zeby ktos szperał mi po kompie....

czy przy formacie zmienia sie IP? pomozcie mi prosze, ja musze je zmienic..

GoBi
komentarz
komentarz

Jaki masz internet ?? tzn usługodawce ??

malutkaaa
komentarz
komentarz

"Multimedia"

Kamilosław
komentarz
komentarz

malutka jak sie tak boisz :) to zadzwon do uslugodawcy i powiedz zeby ci inne ip przypisal :)

malutkaaa
komentarz
komentarz

hej! wiedzialam ze tak bedzie, mam na kompie hakera (znal moje IP), i teraz moje pytanie czy jak pojde do uslugodawcy to bez problemu zmienia mi IP? czy beda musieli przyjsc do domu cos podlaczyc/wymienic itp?

LIDER
komentarz
komentarz

Firewall na ogół załatwia sprawę hakerów i antywirus. I nie przyjmuj żadnych plików exe od nieznajomych choćby Ci wmawiał nie wiem co i nie powinnaś mieć kłopotów. Skąd wiesz, że ma Ci się haker włamać? Mało takich hakerów którzy znają się na rzeczy, nawet bardzo mało.

malutkaaa
komentarz
komentarz

ktos mi poprostu grozil ze sie wlamie, a teraz antywir mi pokazuje ze "mozliwe przeglądanie, porywanie plikow" eh. a co zainstaluje jakiegos firewalla to komputer mi sie nie chce wlaczyc wogole;/ a przez tego hakera wszystko mi wolno chodzi. a jak uda mi sie zainstalowac firewalla to on go nie wpusci juz na kompa?skoro on juz jest. bo antywir moj nie chce go usunac...moze jest za slaby....

chcialam zmienic Ip w mojej firmie internetowej ale oni sami nie wiedza czy sie da takie cos zrobic;/

adjaro
komentarz
komentarz

Jak mówią inni zadzwoń do twojego dostawcy. Jak masz neo to sie nie martw bo tam ip jest zmienny to ci moga nagwizdać. Jeżeli ta osoba ma tylko IP a nie ma hasła a hasło to np. 658ghsy, a nie kotek czy traktor to zainstaluj se Nortona jakiego i śpij spokojnie.

LIDER
komentarz
komentarz
ktos mi poprostu grozil ze sie wlamie

To niech się wali na ryj. Żaden haker nie grozi, że się włamie bo doskonale wie, że jak grozi to zamknie mu się drzwi, zamin zdąży dotknąć klawiatury. Chyba, ze jesteś korporacją, a on jest fachowcem i chce kasy - ale w to to watpie :D. Nie masz co się bać. Jakaś lama Cie poprostu straszy.

malutkaaa
komentarz
komentarz

no wiec tak, Nortona mam Internet Security, dzisiaj zainstalowalam. hasla az tak prostego nie mam do kompa wiec mysle ze bedzie ok. tyle ze wczoraj moj jeden antywir pokazal przy skanowaniu takie cos "możliwe przeglądanie, porywanie plikow...ocena 3" czy to oznacza ze ktos mi siedzi na kompie?

[ Dodano: 2007-05-05, 20:04 ]

a u uslugodawcy bylam, powiedzial ze nie wie czy u nich mozna zmienic IP, ale sie dowie, ze mam czekac do nastepnego tygodnia;/ i sprawdzac czy IP sie zmienilo czy nie. albo znowu za tydzien do nich przyjsc. i sie zdziwil ze nie mam IP zmiennego tylko stałe:| juz widze jak oni mi szybko zmienia ip...taa.....

adjaro
komentarz
komentarz

Proponuje jeszcze abyś zainstalował Spybot - Search & Destroy oraz Ad-Aware SE Personal programy te wykrywaja szpiegi rotkity spyware itp. a w połąceniu z nortonem Internet Security mało co sie prześlizgnie:D dodaje że są one darmowe www.google.pl jedies masz.

A swoja droga wez ta osobe co ma twoje IP nastrasz ze ci kumple z forum pomoga i wrąbiom sie mu na kompa!! A nuż da sie nabrać;)

malutkaaa
komentarz
komentarz

hej! byl u mnnie kolega i zainstalowal mi sunbelt personal firewall, mam ad-aware, wiec ten SSpybot - Search & Destroy potrzebny?? dodam ze mialam Doctor spyware i tak mi zamulilo komputer ze Panel sterowania otwieral sie 40 minut;/

z antywirow mam G-DATA Antivirus.

Ale z tego co widze to ten haker ciagle wylacza mi zapore windowsa;/ co nie zajrze to jest "wylaczona" i ciagle ją wlaczam eh;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.