x-kom hosting

tel do 500-600zł

psychol22
utworzono
utworzono

przede wszystkim zalezy zeby miał gps i takie fajne jakies funkcje miałe n 90 a wcześniej k750 i nie wiem poszukuje tel myslałem nad pad ale nie wiem doradzcie mi cos zastanawiałem sie yez nad se c702 ma gps i fajny aparat doradzcie

n31T
komentarz
komentarz

W tej kwocie, to nokia n95 wydaje się racjonalnym zakupem jeśli chodzi o telefon. Co do PDA to najlepiej wziąć toshibę G900 + kupić zewnętrzny odbiornik GPS na bluetooth (nie jest to droga sprawa)

  • 4 tygodnie później...
Lolitka
komentarz
komentarz

Ja również polecam Nokię N95

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Ja również polecam Nokię N95

N95 ma wszystko, ale czy z niektorych pierdol bedziesz korzystal?.. raczej nie.

Jest to niesamowita cegła.. no i jednak starszy telefon.. Nowego w tej kwocie nie kupi..

Ja proponuje cos na czasie.. dotykowy; do 600zł LG ku990, moze uda Ci sie Samsung f480..

Maja malo aplikacji, ale wysmienicice wygladaja i wogole sa wygodniejsze np. male.

Mam LG i polecam. Masz jakies pytania to pisz. Pozdro

Pajdek
komentarz
komentarz

Ja polecam nokię 5310 za tą kwotę bez problemu nowiutką kupisz a to świetny telefon, malutki, bdb wyświetlacz, bateria długo trzyma i przy karcie 2Gb zapełnionej w połowie chodzi super płynnie ;) Do słuchawek masz normalnie mini-jacka 3,5 mm ;) Także można beż żadnych przejściówek podpiąć swoje słuchawki bądź wzmacniacz ;)

http://allegro.pl/item541174206_nowa_nokia...8_gw_24_mc.html

@edit

Sork nie doczytałem że ma mieć GPS ;) To polecam N95 tylko ciężko będzie wyrwać za 600zł w bdb stanie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.