x-kom hosting

domeny, ukryte płatności ?

n31T
utworzono
utworzono

Cześć,

Mam do was pytanie. Postanowiłem zakupić sobie domenę .pl, w innym temacie, necik polecił komuś 2be.pl. Zarejestrowałem się na stronie, wszystko ładnie, pięknie, lecz przy rejestracji domeny, wyskakują mi 2 tabele, Okres i cena oraz Okres i cena w promocji. Teraz mogę wybrać, albo zapłacić 99zł, albo w promocji 9,90zł. Wiadomo, że wolę to drugie, lecz czy tam nie ma jakiś ukrytych kosztów ? W regulaminie wyczytałem tylko opłaty za odnowienie domeny. Z drugiej strony dziwne trochę, że dają do wyboru to samo, tylko 90zł drożej. Co sądzicie na ten temat ?

necik
komentarz
komentarz

Najlepiej podaj link do tej tabeli, wtedy będzie nam łatwiej ocenić co to za promocja :)

PS. Czy chodzi o to: http://2be.pl/aktualne_promocje.html ?

n31T
komentarz
komentarz

Źle sprecyzowałem to. Chodziło mi o tabelę, a raczej 2 okna z płatnościami. Oto screen : http://img145.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaaatp0.jpg

necik
komentarz
komentarz

Faktycznie, trochę mylące.

Podaj link do tego regulaminu który jest na screenie.

zgryz2000
komentarz
komentarz

Ja nie widze podstepu. Sam mam trzy domeny zarejestrowane promocyjnie w nazwa.pl i zaplacilem tyle ile bylo w cenniku - wychodzi ok. 12zl. za pierwszy rok.

Chyba po prostu promuja sie - ceny spadaja :) .

szamantheman
komentarz
komentarz

To taki "chłyt matetingowy", że niby ty frajer nie jesteś i sobie taniej weźmiesz.

W tabelce masz cenę 99 PLN, jako cenę innych rejestatorów ;)

Podobnie podchodzi do sprawy TPSA, założenie telefonu kosztuje chyba 300PLN, tyle, że od kilku lat jest promocja (10 PLN, lub 1 PLN).

EDIT:

Moim zdaniem czysto

n31T
komentarz
komentarz

Ok, dzięki za pomoc ;)

darexD
komentarz
komentarz

Słuchaj, ja zakładałem na home.pl i domene wykupiłem za 0.90 + VAT = 1.10 {Na mame}

Rzeczywiście przyszła po 3 dniach faktura. Nie miałem dostępu do konta.

Po tygodniu mi przyszła faktura że mam zapłacic za SERWER 146.60zł myślałem że się u... .

Napisałem do nich że nie chce płacić. Wszystko ok. Tak zrobili. Ale domene usunęli :) To własnie chwyty marketingowe

n31T
komentarz
komentarz

Tak, tylko różnica jest taka, że na nazwa.pl było napisane wszystko o hostingu, więc zamówiłeś to przez swoją nieuwagę ;p a tu nie ma nic. W regulaminie nic nie pisze o dodatkowych kosztach, tak więc zaryzykuję ;) Temat można zamknąć.

2BE.PL
komentarz
komentarz

Witam,

Podczas rejestracji domen internetowych w 2BE.PL zawsze istnieje możliwość wyboru cennika standardowego lub promocyjnego. Standardowa cena rejestracji domeny .pl wynosi 99 zł, cena w promocji 9,90 zł (odnowienie 49 zł).

Rejestracja domeny w promocji wiąże się z zaakceptowaniem warunków regulaminu, a że regulamin jest "czysty" (nie pobieramy opłat za wydanie authinfo, nie wymagamy przedłużenie domeny na kolejny okres abonamentowy itp.) pozostaje się tylko cieszyć i... korzystać.

Miłego dnia,

  • 2 miesiące później...
michak
komentarz
komentarz

Zastanawiam się nad kupnem domeny. Z tego co wyczytałem mogę kupić domenę na jeden rok z 9.90zł? Zapłacę tylko 9.9zł za cały jeden rok?

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Jasne ale odnowienie po roku wyniesie cię ze 150 zł jak nie więcej

michak
komentarz
komentarz (edytowane)

http://2be.pl/domeny.html

Tam jest napisane 79zł.

Edytowane przez michak
necik
komentarz
komentarz
http://2be.pl/domeny.html

Tam jest napisane 79zł.

I tyle właśnie zapłacisz w 2be.pl za odnowienie - 79 zł.

Uważaj jednak na firmy oferujące rejestrację domeny z 1 zł. W takim przypadku masz niemal pewne 120 zł. za opłacenie domeny na kolejny rok.

panel
komentarz
komentarz

Warto przestudiować cennik i brać pod uwagę cenę przedłużenia.

Kiedyś w nazwa.pl domeny .pl i .eu były po 12zł ale przedłużenie .pl było dwa razy droższe.

Cold
komentarz
komentarz
Kiedyś w nazwa.pl domeny .pl i .eu były po 12zł ale przedłużenie .pl było dwa razy droższe.

To i tak mało, że dwa razy droższe.

Przedłużenie domeny kosztuje 69zł, więc nie sądzę, że mogłoby kosztować 24zł skoro dwa razy droższe ;)

2BE.PL
komentarz
komentarz

Witam,

W 2BE.PL rejestracja domeny .pl to koszt 9,90 zł netto a odnowienie 79 zł netto. Dodatkowo każdy klient, który zarejestruje domenę w okresie promocji otrzyma konto hostingowe TwojeM1 GRATIS

Miłego dnia,

Gość
komentarz
komentarz

2be s** :(

// Chłopie trochę kultury, a co takiego 2BE zrobił, że do takiego słownictwa się odnosisz,

// Jeśli jednak poczułeś się pokrzywdzony lub oszukany albo ktokolwiek to wie co innego uczynili przeciwko Tobie, napisz normalnie.

// Benkowik

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.