x-kom hosting

Dysk nie ogarnia

norbi123
utworzono
utworzono

Mam taki problem od pewnego czasu gry wyskoczyl mi "blue screen" ze jak wlączam kompa to zawiesza on mi sie nawet na samym poczatku(dos - jak pokazuje procka i sprawdza napedy lub jak grub sie laduje) i jak resetuje kompa to nadal to samo tylko czasem zawiesi sie w troszke innym miejscu. W ogole czasem dysku nie wykrywa i co dziwne gdy wylacze kompa odepne dysk twardy i podlacze na nowo wszystko dziala normalnie i komp się wlącza. Ale ostatnio gdy go wyłaczam musze ten dysk za kazdym razem odlaczac i podlaczac bo ni innego nie pomaga... Czy uszkodzona moze byc tasma czy raczej dysk twardy, a moze jeszcze cos innego? Mial ktos moze podobny problem albo wie jak to rozwiazac?

Kryhoo
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz ? Podaj marke i moc.

Pobierz\uruchom program HD Tune, przejdź do zakładki Health i zrób screen, po czym wstaw go tutaj.

Kiedy ostatnio defragmentowałeś dysk ?

norbi123
komentarz
komentarz

1. Zasilacz mam sweex 400 watt 12 cm fan

2. Screen z zakladki health http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f03d3b077902dcf.html

3. Nie pamietam kiedy to bylo z jakis rok temu moze jak nie dalej

Gość
komentarz
komentarz
1. Zasilacz mam sweex 400 watt 12 cm fan

2. Screen z zakladki health http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f03d3b077902dcf.html

3. Nie pamietam kiedy to bylo z jakis rok temu moze jak nie dalej

Pzeskanuj kompa kaspersky albo pzez neta też kaspersky potem zdefragmentuj dyski

Kryhoo
komentarz
komentarz

Zasilacz do wymiany.

Odpal znów HD Tune i przejdź do zakładki Error Scan - zrób test, następnie napisz, cze były jakieś czerwone kwadraciki.

Screen nie chce się otworzyć... chyba przeciążenie na fotosiku.

Jak najszybciej zdefragmentuj dysk !! Jeśli dużo instalujesz, przenosisz itp. to defragmentuj go co tydzień.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.