x-kom hosting

Telefon za ~ 800 zł

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

Mam obecnie dwa w 100% sprawne telefony:

- praktycznie nieużywaną nokię 6500 slide + 256MB ~ 600 zł (z simlockiem, lecz na gwarancji)

- używanego SE w850i + 1GB ~ 280 zł (bez simlocka, bez gwarancji)

1. Co sądzicie o takich cenach? Wydaje mi się, że sprzedaję je tanio :)

Po sprzedaniu podanych powyżej dwóch telefonów miałbym 800 może 900 zł na nowy telefon (wraz z kosztem przesyłki, możliwe, że opuszczę minimalnie cenę nokii....).

Zależy mi przede wszystkim na jakości muzyki - telefon może nie mieć jakiś gadżetów jak np. aparat, ale mp3 musi być z najwyższej półki.

Telefon mogę kupić używany w dobrym stanie, nie musi być nowy.

Myślałem nad w960i :) Ma 8GB, czuć, że ma się coś w łapie :)

Rozważałem również nad w910i - jest ładniejszy, mniej kłopotliwy, popularniejszy ale... ale ma tylko 1GB pamięci... ;) Czy jakościowo różni się on od w960i (mp3, muzyka) ?

Do telefonu chciałbym podłączyć moje słuchawki Philips SHP2000 podobnych (zamierzam je jutro kupić).

Jaki fon mi polecacie?

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli telefon ma być głównie do muzyki to iphone. Za 800-900 można go dostać na gwarancji nawet, lepszego telefonu do muzyki nie znajdziesz. Co do tych SE, to prawie każdy gra tak samo, i nie warto brać w960i, bo jak na jego wysoką cenę, nie odtwarza muzyki rewelacyjnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.