x-kom hosting

lista Se sony ericson z gps

psychol22
utworzono
utworzono

prosze o liste modeli telefonów nie tylko sony ericsonów z funkcja gps

n31T
komentarz
komentarz

Nie tylko SE ? Najlepsze rozwiązanie wg mnie to PDA + automapa. PDA wiadomo- zależy od funduszy. Do 1000zł HTC tytn II. Co do reszty telefonów : n82, n95, 6110 navigator i wiele innych, lecz pamięć zawodzi ;p najlepiej podaj przedział cenowy jeśli jesteś jakimś zainteresowany

psychol22
komentarz
komentarz

nie tak tylko pytam jakie telefony maja nawigacje a cena to tak do 600zł i wiem jakie nokie maja gps chodzi mi o inne tel

n31T
komentarz
komentarz

sony ericsson C905, Xperia X1, w990i- te mają GPS-y, lecz nie kupisz ich za 600zł. Za 600zł najlepiej jakieś PDA znaleźć i automape wgrać, lub kupić n95.

psychol22
komentarz
komentarz

c 702 ic 902 tez maja moduł gps i kupie ja za te kwote bo sprawzałem a co to ten pad??

n31T
komentarz
komentarz

Palmtop (także: PDA, Personal Digital Assistant, komputer kieszonkowy) to mały, przenośny komputer osobisty.
Wyglądem przypomina telefon, zwykle ma dotykowy ekran. PDA mają także windowsa na pokładzie. Przykład takiego PDA masz tu ; http://www.allegro.pl/item517488544_dopod_...fv_wm_6_pl.html
psychol22
komentarz
komentarz

fajne te tely moze sie nad nim zastanowie bo super wygladaja

Gość
komentarz
komentarz

Jak z Palmów to poszukaj coś od HP :) W tej cenie (do 600PLN) jest pełno PDA z serii iPaQ :D

psychol22
komentarz
komentarz

daj jakies linki z allegro

a znalzałem cos takiego za małe piniadze do 400zł SPV m600 dopre to jest

nikt nie mam propozycji

Gość
komentarz
komentarz

Te HP-ki lepsze co ci je wcześniej podałem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.