x-kom hosting

wycinanie okna w obudowie

michal284
utworzono
utworzono

jak wyciac okno w obudowie cooler master 331?

i skad wziac ta przzroczysta czesc ktora zastapi mjejsce wyciete

Kondziu
komentarz
komentarz

ziomek, wiesz jak to ma wyglądać? W sensie czy widziałeś to na obrazku i ci się spodobało czy masz własną wizję? Jeśli na obrazku to go zapodaj.

EDIT: Widzę, iż ktoś mnie wyprzedził. Potwierdzam, to co pisze arusi1 jest dobre. Jeśli chcesz wyciąć to idź do jakiegoś wycinacza np. warsztatu samochodowego i u nich wytnij.

Gość
komentarz
komentarz

:wkurzony:

aruisi1 : przeczytaj sobie opis produktu..

Wyżynarka / nożyk do metalu, obrysuj kształt, po wycięciu papierem ściernym, obklej od szerokości centymetra i pomaluj, żeby łanie wygłądało :D

A okno z pleksy przyklej kropelką, czy czymś :D

arusi1
komentarz
komentarz

to nie jest takie proste jak ci się wydaje jak to będzie wyglądało zawsze będzie znać że było wycinane mój kolega tak wyciął i uwierzcie mi nie wygląda to zapięknie

mis456
komentarz
komentarz
mój kolega tak wyciął i uwierzcie mi nie wygląda to zapięknie

Widocznie coś mu nie wyszło

arusi1
komentarz
komentarz

możliwe ale przyznajcie poco się męczyć jak można kupić gotową, która pasuje jak ulał

Gość
komentarz
komentarz

To nie jest do tej obudowy!! Już Ci pisałem, żebyś sobie zobaczył opis produktu !

arusi1
komentarz
komentarz

przecież poprawiłem napisałem że coś podobnego do tego

Dacjan
komentarz
komentarz

Koledzy poco te nerwy i kłutnie...Jak chcesz sie pobawic w wycinanie i mowisz ze koledze to niewyszło kup nowa obudowe,tylko pamietaj o naklejce zeby przełozyc.Aaa taka najtansza skrzynka odrazu z wiatraczkami kosztuje ok 80-100zl bo kupowalem.Chcialem sie pobawic i wyciolem ta dziure i wstawilem szybke na klej po pewnym czasie gdy wiozlem skrzynke do naprawy w czasie transportu ta szybka odleciala i postanowilem kupic odrazu cała skrzynke niepolecam bawienie sie w takie cos.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.