x-kom hosting

Cena domeny, gdzie i jak?

ciaciama
utworzono
utworzono

Witam!

Otóż chciałem sobie kupić domenę internetową najwyższego poziomu :D I nie wiem gdzie kupić najtaniej oraz chciałbym się dowiedzieć jakie są realne koszty czegos takiego (tzn. chodzi ile sie placi na poczatku ile pozniej itp.)

Pozdrawiam.

EDIT

Chodzi mi o domene .com lub .pl

necik
komentarz
komentarz

Chcesz zarejestrować domenę .pl ?

Przede wszystkim uważaj na promocje "domena za 1 zł." - po roku odnowienie takiej domeny kosztuje 120 zł.

Gdzie warto zarejestrować domenę? Możesz sprawdzić np. http://2be.pl/ . Rejestracja kosztuje 9,90 zł. a odnowienie 49 zł.

ciaciama
komentarz
komentarz

Czyli co roku place 49 zł (pomijajac pierwszy rok)?

EDIT

Zarejestrować oczywiscie ;)

necik
komentarz
komentarz
Czyli co roku place 49 zł?

Cena odnowienia domeny uzależniona jest od rabatu jaki przydziela wszystkim partnerom przyznaje NASK. W tym roku rabat ten jest większy więc ceny odnowień spadły i raczej nie powinny rosnąć w kolejnych latach ;)

  • 1 miesiąc później...
dawid1234
komentarz
komentarz

domeny kupuj w malo znanych serwisach a nie takich jak home.pl bo tutaj placisz za firme

DawPi
komentarz
komentarz

www.dropped.pl

  • 3 miesiące później...
Katastrofa
komentarz
komentarz
www.dropped.pl

no ja właśnie nie rozumiem sensu istnienia tego serwisu - nie widziałem tam ani jednej sensownej domeny tylko tego typu

000mam0000php.pl - przykład

no chyba że to działa jak lumpex - musisz mieć fart i szczęście razem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.