x-kom hosting

n 90 jezyk polski jak go wgrac

psychol22
utworzono
utworzono

jak w temacie ma n 90 i dzisaj zrobiłem wgranie softa i mi jezyk z nikł man tylko english jak wgrac polski

Kondziu
komentarz
komentarz
n31T
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=65273 Tam masz opisane wszystko. Użyj tego product code : 0523875

psychol22
komentarz
komentarz
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=65273 Tam masz opisane wszystko. Użyj tego product code : 0523875

niestety nie działa nadal jest angielski mozna jasniej to wytłumaczyc

Kamix
komentarz
komentarz
niestety nie działa nadal jest angielski mozna jasniej to wytłumaczyc

Musi działać, kilka telefonów tak robiłem i wszystko śmiga.

Po naciśnięciu Write, przejdź do zakładki Flash i zobacz czy masz zapisany nowy Product Key.

Zaktualizowałeś/reinstallowałeś softa po zmienie Product Key'a przez Nokia Software Updater?

Jeżeli nie to musisz to zrobić, żeby ściągnąć polski soft.

Pozdrawiam.

psychol22
komentarz
komentarz

teraz niby zflashowałem i nic moze dajcie dokładna instrukcje jak ze zdjeciami jak mozna to zrobic

teraz niby zflashowałem i nic moze dajcie dokładna instrukcje jak ze zdjeciami jak mozna to zrobic

moze jest inny ten product key???

n31T
komentarz
komentarz

Tu masz inny : 0523874. Co do instrukcji, to jakiej ty chcesz ? W tej masz wszystko opisane, wręcz łopatologicznie wraz ze screenami samej instalacji. Po tym wystarczy ściągnąć nokia software updater i postępować wg instrukcji przedstawionych w programie.

psychol22
komentarz
komentarz

dzieki chłopaki ten kod był zły z tym innym smiga i jest po polsku:):) bardzo dziekuje za pomoc:) plusik dla kazdego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.