x-kom hosting

Problem z formatem Pendrive.

dawidexon
utworzono
utworzono

Witam.

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich, że zakładam taki temat, ponieważ być może już był. Tego nie wiem dlatego że nie przeszukałem dokładnie forum bo naprawdę nie mam czasu.

Pendrive jest mi potrzebny jak najszybciej.

A więc do rzeczy:

Wrzucałem na pendrive pliki i niechcąco brat odłączył go od portu USB. Po podłączeniu wyskoczyła mi ramka, iż muszę sformatować pendrive.

Ale przy formatowaniu wyskakuje mi błąd, że formatowanie nie zostało ukończone.

Posiadam takiego pendrive:

http://www.modecom.pl/product.php?id=544&pageNr=

Proszę o jak najszybszą odpowiedź i wyrozumiałość. Dziękuję.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Spróbuj odłączyć pozostałe urządzenia i pozostawić w złączu USB tylko pamięć USB. Inną przyczyną problemu może być duża liczba komponentów podłączonych do komputera, np. dodatkowe twarde dyski. Wtedy warto podłączyć pendrive’a przed włączeniem komputera – to powinno wystarczyć, że płyta główna po włączeniu komputera przydzieliła wystarczające zasilanie złączu USB. Może się też zdarzyć, że masz uszkodzony sterownik USB. Przeinstaluj go i spróbuj ponownie sformatować pendrive’a. Jeśli nadal są problemy, wybierz inny system plików. Lub spróbuj go sformatować na innym komputerze.

Możliwe że coś z penem.

Spróbuj z uruchom komenda cmd

Później komenda

format litera pena : /u , np format g: /u

po format i literze pena - spacja

czytaj komunikaty i na wszystkie komunikaty dawaj tak(T) i powinno pójść jak pen dobry i czytaj komunikaty na końcu formatowania.

dawidexon
komentarz
komentarz

fe197d0c70aa35b9med.jpg

Takie coś mi wyskakuje jak próbuje w cmd formatować tego pendrive.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.