x-kom hosting

[uTorrent] Konfiguracja na Viście

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

posiadam vistę ultimate 32bit, router linksys wrt54gl oraz lacze 10 mbit download, 1 mbit uplaod z UPC (przepustowosc niegwarantowana).

Pliki z serwerow sciagam na ogol 1,1-1,2 Mbit / s przy czym przegladanie stron przebiega bardzo szybko.

Przy wlaczonym utorrencie strony zawsze dlugo sie laduja lub nie wczytuja sie wcale!

Dodatkowo predkosc pobierania jest straszna ~ 20 kb /s, rzadko kiedy leci powyzej 200 kb/s (przy ~ 10 dobrze seedowanych plikach).

Proszę o pomoc w konfiguracji utorrenta i dostosowaniu go do mojego łącza.

Czytałem, że są do tego różne patche (pod vistę) i manualne zmiany ustawien TCP / IP oraz wyłączanie ograniczenia połączeń.

Niestety nie wiem jak to zrobić, dlatego proszę was o pomoc :)

robin3d
komentarz
komentarz

Ja na Vista x64 nie mam z nim problemów, ale mam Neostradę. Może zrób formata ;]

Gość
komentarz
komentarz

Format tutaj tylko pogorszy sprawę. Będzie musiał sterowniki od nowa instalować.

Jeśli chcesz ściągać poprzez router to musisz poprzestawiać porty.

Jeśli nie korzystasz z prywatnych trackerów, to się nie dziwię że ściąga ci w małej prędkości :)

Poszukaj prywatnych trackerów, i będzie ci zassysał prawie całym łączem :)

Superyaa
komentarz
komentarz

a jak to się robi? ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.