x-kom hosting

RegSupreme PRO

Edu
utworzono
utworzono

Mam pewne pytanie co do tego programiku ;] Przeprowadziłem szybką analizę sprawności mojego systemu i wyszło to tak:

Wskaźnik sprawności twojego komputera wynosi 0 na 100, a wskaźnik sprawności rejestru - 0 na 100.

0 na 100 to znaczy się dobrze, czy nie bardzo? :P

A i kolejne pytanko: co polecacie zrobić żeby odsyfić kompa? Zrobiłem skanowanie Avastem, Spybot - Search & Destroy oczyściłem kompa Easy Cleaner, Reg Supreme oraz Odkurzaczem. No ale coś mi ten komp dalej muli :/ Niby wyczyściłem rejestr, ale i tak jest on cały zasmiecony (Reg Supreme wskazał po oczyszczeniu że wskaźnik danych zapisanych w rejestrze to 62/100, gdzie wartość 40-60 jest normalna, a powyżej 60 oznacza śmietnik...)

Gość
komentarz
komentarz

Wyczyść komputer CCleanerem

Zrób defragmentację dysku, ale nie polecam tego z Windowsa

Napraw rejestr programem RegDoctor

Możesz powyłączać niektóre programy z auto startu. W tym celu w Uruchom wpisz msconfig, i przejdź do zakładki Uruchamianie i oznacz niepotrzebne programy, które mają się nie uruchamiać podczas włączania systemu.

Albo prościej: format :)

P.S. Avast to sito. Przepuszcza wirusy i trojany :)

Polecam:

Z darmowych: Avira

Z płatnych: NOD32 lub Kaspersky (ale jest lepszy ale ma większe wymagania)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.