x-kom hosting

Skasować pozostałości po starym dysku?

Majster44
utworzono
utworzono

Witam, padł mi komp tak, że nie można było go nawet włączyć, oddałem go do serwisu i okazało się, że padł dysk to kupili nowy, 2x większy (500GB) i podzielili go na 2 partycje po 250GB na jednej zainstalowali mi system i na niej pracuję a na drugiej skopiowali wszystko to co było na starym dysku. I tu moje pytanie bo mi już dane z tamtego dysku nie są potrzebne - czy stanie się coś z kompem jak wyczyszczę tą drugą partycję? Zainstalowane tam gry i programy nawet nie są widziane przez kopa bo nie ma ich w rejestrze lecz da się je odpalić ale są tam też pliki systemowe ale tylko z tego starego dysku bo wszystko instaluję na tej partycji na której zainstalowali mi system. No i o to mi głównie chodzi, czy komp nie padnie jak je skasuję? 110GB drogą nie chodzi...

dar55
komentarz
komentarz

kasuj , nie pękaj, ale tylko z D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.