x-kom hosting

co myslicie o dysku SEAGATE 500GB ST3500320AS SATA II 32MB

Qubaa159
utworzono
utworzono

chcialby zebyscie mi opowiedzieli czy dyszk SEAGATE 500GB ST3500320AS SATA II 32MB jest awryjny czy nie jak sie sprawuje na codzien jego wady i zalety. Z gory dziekuje

falcon1984
komentarz
komentarz

Ta seria jest dość awaryjna, sporo komentarzy czytałem o awarii tego dysku

Natomiast ja mam tego Seagate 500GB od maja 2008 i u mnie ładnie się spisuje, jest chłodny, dość cichy i działa sprawnie

Ale lepiej obecnie brać Samsunga 640GB 16MB

krzychulica
komentarz
komentarz

Ja mam ten dysk od czerwca i ładnie chodził do wczoraj.... ;| totalnie nie wiem co mu jest. Jak co to temat " Problem z DYSKIEM"

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Jak trafisz na dobry model to bedziesz bardzo zadowolony,znajomy ma i bardzo sobie chwali(mowi ze cichy i wydajny),ale jak bedziesz miał peszka to bedziesz latał do serwisu,zeby kupic teraz dobry dysk to trzeba miec troche szcześcia :)

JakG83
komentarz
komentarz

Nie wiem jak z Samsungiem 640GB 16mb jak one się spisują dlatego lepiej ze względu na małą awaryjność decydować się na CAVIAR 640GB WD6400AAKS SATA II 16MB http://maxcomp.pl/product_info.php?cPath=5...oducts_id=13286

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.