x-kom hosting

PS2

Sylweq7a
utworzono
utworzono

Cześć mam zamiar sobie kupić dysk 40 gb (jako przenośny)i przejsciowke USB - SATA

http://www.allegro.pl/item510347397_adapte...5_3_5_gw12.html

i ty jest moje pytanie czy mozna nagrać na dysk gre i czy będzie to działała.

Aby zagrać w gry piraty CD DVD trzeba mieć Chip. Ale czy trzeba mieć jak gre się będzie miało na dysku??

Gość
komentarz
komentarz

Trzeba przerobionego PS2 oraz HDLoader'a :)

zygzak
komentarz
komentarz

Pamietam że kiedyś w jakiejś kafejce były ps2 , na tyłach miały doczepione przez usb jakieś bloczki , kurde , dokładnie nie kojarze nazwy ale moge ci powiedziec ze wsadzales płytke - jakiegos loadera i on czytał ten dysk z usb. Miales wielkie menu i w zaleznosci ile gier - tyle tytułów na liscie ;] Koles mial tego sporo , może znajde te cosie , ale o ile pamietam to

mowił że je na allegro kupił.

A taniej , to sobie kup swap magic ;] Też dobra propozycja na backupy. Bez chipów.

eejj , kolega wyżej ma racje , znalazłem na szybko cos takiego : http://www.allegro.pl/item515177955_hd_loa...laystation.html

na szybko znalazłem też na innym forum:

Hehe, nie są to specjalne dyski, tylko zwykłe dyski twarde, takie jak w karzdym kompóterze, tylko że muszą mieć powyrzej 40GB, miejszych PS2 nie widzi. No i jeśli chodzi ci o dysk twardy do dużego PS2 to potrzebujesz Network Adaptor ( nie wiem czy dobrze napisałem ), a jeśli PS2 slim to dysk twardy pod usb, no i programik do obsługi dysków na PS2, czyli dla dużej PS2 HDAdvance, a dla Slima USBextream ( czy jakoś tak ).
Dyski twarde nie są przeznaczone do zgrywania na nie sejwów, tylko obrazów gier, i specjalnym programikem można je odtwarzać na PS2 z dysku twardego, jest to dobry sposób na-to aby nie-niszczyć lasera, przez kożrystanie z lewych płyt, oczywiście można również odpalić linuksa, ale teraz niepamiętam jakiego(trzeba kupić specjalną wersje przeznaczoną na PS2)

ale sam mam slima i swapa. dobrze dziala.

Gość
komentarz
komentarz

Ja miałem fat'a z dyskiem 250GB ata i przez hd loadera ok szło all :)

Gość
komentarz
komentarz

HD Loader najlepiej kupić oryginalne, te kopie są kijowe :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.