x-kom hosting

Pen drive USB Kingston DataTraveler 100 4GB USB 2.0

Calax
utworzono
utworzono

Witam. Zakupiłem pen drive nazwa w temacie. Problem polega na tym, ze jak go podłącze to na początku przez pewna chwile wszystko jest ok. Widać 4 GB wolnego wszystko super fajnie. Problem zaczyna się gdy chce coś na niego skopiować. Wyskakuje komunikat "Nie można skopiować (nazwa pliku): Nie można odnaleźć określonego pliku. Sprawdź, czy ścieżka i nazwa pliku są określone poprawnie." Następnie biorę właściwości i pojemność pen drive wynosi 0 bajtów. Zarówno zajęte miejsce i wolne. Próbowałem podłączyć go w każdym gnieździe USB ale i to nie pomaga. Proszę o pomoc!

Artur
komentarz
komentarz

zmień system plików na NTFS

arusi1
komentarz
komentarz

próbowałeś formata :bigsmile:

pawel984
komentarz
komentarz

sprawdź na innym kompie czy masz tak samo ja mam też taki przypadek!!!na jednym lapiku mi nie działa a na reszcie kompów które sprawdzałem jest wszystko ok a mam takiego samego pendrive jak Ty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.