x-kom hosting

spadający pagerank

Grzepek
utworzono
utworzono

moja stronka miała pagerank 2 dziś spadł mi do 1. :( czy mógł spaść przez płatne linki, które ostatnio kupowałem?

Monika77
komentarz
komentarz

Raczej nie, google ciągle zmienia swój algorytm, stad i zmiany PR, pocieszę Cię, że PR traci na znaczeniu jeśli chodzi o pozycjonowanie

Lucider
komentarz
komentarz

Wiele może być powodów spadającego PageRanku, ale na pewno nie są to nowe linki. Mogłeś stracić tylko jeden link, a bardzo istotny. Ale nie martw się, już bardzo dawno temu minęły czasy, w których PageRank miał jakieś znaczenie, teraz to tylko prestiż, który i tak nie ma dla wielu najmniejszego znaczenia.

Grzepek
komentarz
komentarz
pocieszę Cię, że PR traci na znaczeniu jeśli chodzi o pozycjonowanie

to co ma największe znaczenie w pozycjonowaniu?

Lucider
komentarz
komentarz

Głównie linki. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to poczytaj:

http://www.e-pomocnik.pl/artykul.php?id=1

necik
komentarz
komentarz

PR obecnie nic nie znaczy.

Podam bardzo prosty przykład: ForumPC.pl ma PR 3 a i tak jest najlepsze ;)

mariolosek
komentarz
komentarz

Faktycznie jeżeli spadek PR nie połączony jest z spadkiem pozycji i spadkiem ruchu to nie ma się czym przejmować.

Mój serwis utrzymał póki co swój PR 7 :)

  • 6 miesięcy później...
Suchjy
komentarz
komentarz (edytowane)

Niby nie jest ważne, jednak page rank zależy od ilości wartościowych linków. Im większy page rank stron do nas linkujących tym nasz page rank większy...

// Jak Ty znalazłeś ten temat to ja nie wiem.

// Nie odkopujemy aż tak odległych tematów bo i tak mimo iż wniosłeś coś do tematu

// to się nie przyda bo dla innych lepiej jest wybrać Nowy temat i niż opcja Szukaj

// Na razie tylko drobne uczulenia z mojej strony ;)

// Benkowik

  • 1 rok później...
dream.
komentarz
komentarz

Spadek może mieć wiele przyczyn, np. jeśli na początku istnienia strony linkowałeś ją intensywnie, a teraz już mniej, spadnięcie wartości linków lub ich liczby... Powodów może być wiele ale nie ma się co martwić - działaj swoje na stronce, a po jakimś czasie odzyskasz utracony PR.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.