x-kom hosting

Jak podlaczyc kompa do TV

Jaskol
utworzono
utworzono

Chciałbym podlączyć kompa do TV i pgorac sobie w gry, ale nie wiem jakim kablem mam to zrobić i czy moja karta graficzna posiada taką możliwość. Mam GeForce 9600GT od Asusa. Reszta sprzetu w sygnaturce

XBiT
komentarz
komentarz

Ja dzisiaj podłączyłem kompa do TV (plazma 42Cale fullhd) przez kabel DVI-HDMI, w Vobis'ie za ok. 50zł. Sygnał miodzio xD

Dźwięk podłączasz:

1) Przez normalne głośniki do kompa

2) Przez przejściówke JACK -> 2xChinch (czy jak to sie pisze :P)

pozdr ;p

Jaskol
komentarz
komentarz

A czy istnieje możliwość grania na TV np w Crysisa? Czy karta przez to nie siadzie?

BlackRaven
komentarz
komentarz

A czy istnieje możliwość grania na TV np w Crysisa? Czy karta przez to nie siadzie?
Oczywiście że istnieje, dlaczego miałaby siąść?
Jaskol
komentarz
komentarz

Gdzies czytałem, że niektore karty pala sie po podpieciu do TV np. GeForce 8600

BlackRaven
komentarz
komentarz

Był taki problem z niektórymi kartami Palita przy podpinaniu przez S-Video. Jeśli masz nowy telewizor podepnij go za pomocą kabla DVI-HDMI, napewno nic Ci się nie spali.

Jaskol
komentarz
komentarz

Niestety nie mam jeszcze nowego TV i musze polaczyc przez S-Video. Czy moja karta to pociagnie?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nie powinno być problemów, tamto "palenie się" kart dotyczyło z tego co wiem wadliwej serii Palitów... Pozatym prawdopodobnie kartę masz na gwarancji więc śmiało podłączaj :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.