x-kom hosting

czy za woly dysk

eddion
utworzono
utworzono

Witam posiadam dysk eagate 250gb 16 mb. Otorz mam pytanie czy mogl bym miec slaby dysk do jakeigo kolwiek zestawu komputerowego. Bo mi cos okrutnie kompa zmula. kopiuje plik 700 mb z jednej partycji na druga i to trwaa 8 min. a juz nie mowie o nagrywaniu czego kolwiek na pendriva. Prosze o jaka kolwiek pomoc z gory thx:)

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj pełen konfig komputera, system jakiego używasz i czy wgrywałeś sterowniki od chipsetu lub sata

eddion
komentarz
komentarz

Mam

core 2 duo e8500

sapphire radeon 4850 1 gb ddr3

gigabyte ep43-ds3

ram 2x2gb ddr2 800mhz

zaisilacz 480w xsilience

seagate 250 gb 16mb cache

aha i jeszcze procek jest podkrecony do 3,8 ghz a ram do 996 mhz

falcon1984
komentarz
komentarz

Na początek spróbuj odkręcić procek i ram do nominalnych wartości i zobacz czy wtedy masz to samo

Jeśli tak to spróbuj wgrać sterowniki od chipsetu (powinny być załączone do płyty Gigabyte na CD), zainstalować najnowszy Service Pack 3

eddion
komentarz
komentarz

Mam najnowsze sterowniki od gigabyte i od ati procka przetaktowalem i tez nic od kad mam komputer (od pazdziernika) System mam orginalny 64 bitowy z servis packiem 2 bo do 64 jest tylko 2

Mag Magik
komentarz
komentarz

Dysk pracuje w trybie PIO czy DMA? Sprawdź w Menadżerze Urządzeń.

eddion
komentarz
komentarz

Gdzie to sie sprawdza w menadzeze bo ja mam angielski system i nie moge sie troche polapac:P

Mag Magik
komentarz
komentarz

Start->Uruchom wpisz "devmgmt.msc"-> rozwijasz kontrolery IDE/ATA/ATAPI i wszystko co pojawi się w rozwiniętej liście klikasz prawo klik-> Właściwości -> Ustawienia Zaawansowane -> tryb transferu: DMA jeżeli dostępne

eddion
komentarz
komentarz

dma mialem ustawione

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.